Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Bila sam jača (1953)

No replies to this topic

Biotloneta

Biotloneta

Bronze Member

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1,405 posts
  • 64892 thanks
  • LocationRobija
Bila sam jača (1953)

MV5BZjdhMmJkMGItZGY4ZS00MzNiLWI1MjktZWUx

Please Login or Register to see this Hidden Content

Opis: Za vreme racije okupatora, partizanka—lekar rešava da umesto bekstva sa lekovima na slobodnu teritoriju, pomogne bolesnom detetu okupatrovog saradnika. Dete biva spašeno, a njena lekarska etika pobeđuje.[2]

Uloge:
Sava Severova Marija, doktorka
Mira Stupica Zora
Nikola Popović Načelnik, Zorin muž
Božidar Drnić Apotekar
Ivo Jakšić Nemački major
Ljuba Tadić Agent
Božidar Marjanović Bora, Zorin sin
Ljubiša Jovanović Srpski narednik, kvisling
Mlađa Veselinović
Aleksandar Ognjanović
Rade Brašanac
Fran Novaković
Miodrag Naunović

Režija: Gustav Gavrin

Žanr: Drama, Ratni

rnjrb2bebzt.png

0dJBB4M.jpg

Bila sam jača (1953) HDTVRip.x264.mp4

uptobox4cf5d.jpg

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

tumblr_o89ik1YZEl1ssbvp5o1_500.gif

Za repload mrtvih linkova (domaćih filmova) ili želje za postavljanjem nekog filma kog ne možete da pronađete, obratite mi se putem privatne poruke.

Thanked by 27 Members:
runjaa , lilke , neprilagođen , gbarac , chefko , indukcia , rafael13 , 011gogo , nenad027 , jovicai , benefactor , b50andi , draganbauk , ivanmarijaanteivan , radionica1 , vladevuk , morse , kalppyx , GigaMoravac11 , Aquavald , sanjaradojevic , alexxxxa , skuter1234 , mikula11 , ss_semi , Zelenac1 , plavi59

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users