Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Kako skidati magazine koje uploadujem (magz)

8 replies to this topic

magz

magz

Bronze Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 2,325 posts
  • 165801 thanks

Evo da objasnim određenom broju članova koji se izgleda muče da skinu magazine koje uploadujem.

Prvo, pauzirajte add block svog pretraživača ukoliko ga imate. Ume da smeta.

Dalje, moji linkovi su maskirani iza linkshorten servisa OUO.IO i LINKSHRINK.NET.

1. Kada su linkovi iza OUO.IO:

- Idete na link

- Čekirajte kvadratić nisam robot (pogledaj sliku ispod)

jXwJuSY.jpg

- sačekajte da odbroji 3 sekunde i stisnite get link (slika ispod). Onda će vas odvesti na pravu download stranicu

ouo2.jpg

Ako su linkovi iza LINKSHRINK.NET, idite na stranicu, sačekajte da odbroji 5 sekundi u desnom gornjem uglu, stisnite continue i odvešće vas na download stranicu (pogledaj sliku ispod)

MX0Ctvw.jpg

To je to što se tiče link shorten servisa. Sada da objasnim za filehostere. Uploadujem na Uplod.org i file4.net.

Kako skinuti sa Uplod.org?

- Čekirajte kvadratić nisam robot

- Skinite kvačicu sa kvadratiće download with Addons (ovo je bitno, inače ako ne skinete kvačicu skidate kojekave reklamne exe fajlove zbog kojih vam antivirus vrišti.

- Na kraju stisnite download

Sve je označeno strelicama, pogledajte sliku ispod

tuu5STJ.jpg

Zatim će vas prebaciti na sledeću stranicu, stisnite samo download i pdf će krenuti da skida.

uplodcc02.jpg

Kako skinuti sa File4.net?

- Kad otvori prvu stranicu, stisnite download (pogledaj sliku ispod)

file41.jpg

- Zatim otvara drugu stranicu, čekirajte nisam robot i stisnite continue (pogledaj sliku ispod)

file422.jpg

- Na trećoj stranici počinje da odbrojava tri sekunde, sačekajte da odbroji (pogledaj sliku ispod)

file433.jpg

- I na kraju stisnite download koje će se pojaviti (pogledaj sliku ispod)

file444.jpg

To je sva filozofija mojih linkova. Ukoliko i posle ovog uputstva neko ima problem da skine nešto sa mojih linkova, verovatno se još nije izborio sa osnovnim operacijama (tipa kako upaliti kompjuter), a takvima toplo savetujem da ne gube vreme online. Pozdrav svima.

Thanked by 15 Members:
peramitic , borabora01 , Snakeleg , mila vignjević , acodj84 , ljiljan , escobarserbia , sabljar , Maksimilijan1 , alma1968 , BorisPantic , proba , [email protected] , markocim , pcdefender

kverti

kverti

Newbie

• Members
  • Pip
  • 10 posts
  • 11 thanks

Uplod je sada malo izmenjen, ima captcha i nema više one druge strane sa još jednim download dugmetom.

EDIT: za dva downloada nije bilo druge strane, sad je ponovo ima.

Edited by kverti, 25 June 2018 - 09:29.

Thanked by 8 Members:
zzetonn , borabora01 , baki1105 , mila vignjević , [email protected] , acodj84 , cosmokramer , escobarserbia

zvrky13

zvrky13

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • 2 thanks
Kako skidati sa tapatalka, nema dugmeta thanx. Pozz

Thanked by 1 Member:
Meli

Meli

Meli

Gold Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8,334 posts
  • 126725 thanks

na tapatalku nema dugmeta tnx. morat ćeš ići preko browsera, na full verziju foruma

Thanked by 1 Member:
boden

crnirg

crnirg

Newbie

• Members
  • Pip
  • 13 posts
  • 1 thanks
  • LocationNiš

Izgleda da sam promašio topic pa da probam ovde - prilikom DL nekoliko magazina mi je prijavljivao da ima virus - neki problem kod mene ili nešto drugo ?

boden

boden

Silver Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPip
  • 3,737 posts
  • 94530 thanks
  • LocationBalkanDownload

Izgleda da sam promašio topic pa da probam ovde - prilikom DL nekoliko magazina mi je prijavljivao da ima virus - neki problem kod mene ili nešto drugo ?

Nema virusa nego ti hosteri imaju dosta reklama koje AV shvata kao viruse a i treba paziti da se ne skida magazin sa njihovim download adonsom. NJega obavezno odznači.

Pripazi na ove upute i ne bi trebao imati problema.

Please Login or Register to see this Hidden Content

Posted Image

Obrade postavljam isključivo na BalkanDownload forum i GARANTIRAM za njihovu kvalitetu. Na svim ostalim forumima i stranicama gdje se mogu naći uglavnom su promijenjene, moguće nisu kompletne niti su izgledom onakve kakve bi trebale biti. Ako i imaju moj logo ili ostavljen potpis vjerojatno su izmijenjene i nisu više moj originalni rad.

crnirg

crnirg

Newbie

• Members
  • Pip
  • 13 posts
  • 1 thanks
  • LocationNiš

Na žalost meni i dalje isto  iako uradim kako je rečeno, inače to radim već godinu dana bez problema ali od prije 1 njeseca problemi :

(ne znam kako da postavim sliku :( )

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 22,128 posts
  • 748858 thanks
  • Locationscrls

Poslednjih dana Google Chrome zaista blokira download sa nekih sajtova, između ostalog i Upload.ac. Kako da rešite problem, pošto se ne radi o virusima već o bezbednim pdf fajlovima:

1. klik na one ti tačke gore desno u google chrome da uđete u podešavanja

2. Uđite u podešavanja dole (settings)

3. Uđite u napredna podešavanja dole (advanced settings)

4. Isključite opciju "Bezbedno pregledanje - štiti vas i uređaj od opasnih sajtova" (protect you and device from dangerous sites)

5. Sada neće biti problema.

Ili ako je nekome mrsko da izdvoji minut dva za podešavanje, koristite mozilu umesto chrome-a.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

crnirg

crnirg

Newbie

• Members
  • Pip
  • 13 posts
  • 1 thanks
  • LocationNiš

Ja koristim Firefox 63 0 1 - sad ću da pređem na 63 0 3 pa da probam  -hvala na odgovoru !

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users