Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Krešimir Mišak

Teorije zavjera

No replies to this topic

SethHka

SethHka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 24 posts
  • 3669 thanks

Sve piše u novinama (... A ponešto i ne)

fnv60z.jpg

Broj strana: 349
Indeksirano (TOC): DA - sadržaj i indeks sa strane
Veličina: 16 MB
Jezik: Hrvatski
Scan: SethHka
OCR Obrada: SethHka
Tip knjige: PDF
Napomena:
Jos jedan izdavac i lektor koji pojma nemaju, jos jedna knjiga s velikim brojem gramatickih gresaka i uopce mi nije jasno kako takve knjige uopce mogu uci u print, a pogotovo trazit novac za takvo lektoriranje, uglavnom veci je kriminal takvu knjigu platit pravim novcem (dakle podrzava se nerad lektora), nego ovo moje piratiziranje. Napravio sam im uslugu sto sam lektorirao lektorov posao, vjerojatno se pokrala neka greska jer knjigu nisam citao i ne bi se cudio da je ostalo jos dosta gramatickih pogresaka. Otprilike ono sto sam ja nasao je nekih 1,1 gresaka po stranici (prosjek), nekad 3-4 strane nijedna greska i onda u jednoj recenici 3 plus naravno ono sto po deafultu i sam AFR napravi (ali to nije toliko bitno). Knjiga vec negdje postoji na internetu, ali kao scan slika PDF, a ne kao tekst PDF (plus naravno slike), sto je nadasve puno manje i bolje za ecitace.

Info:
Putovanje kroz vijesti okosnica je, kičma ove knjige, od koje se živci granaju na razne strane. Možemo reći da knjiga predstavlja moje osobno putovanje kroz temu urote. No, pretpostavljam da može imati smisla i onima koji prvi put čuju za sve to, jer se u najvećoj mjeri bavi stvarima koje svakodnevno vidimo oko sebe, te u Hrvatskoj, a ne u Americi ili Velikoj Britaniji ili Aziji, i koje se tiču našeg svakodnevnog života. Uostalom, i Europska Unija nam je sve bliža, a i mnogi segmenti društva već direktno ili indirektno počinju osjećati utjecaj uvođenja "pravne stečevine EU".

Dodatni info:

Please Login or Register to see this Hidden Content

Password:

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Download:
Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 253 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users