Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

U srcu moje plavuše (1984)

No replies to this topic

Biotloneta

Biotloneta

Bronze Member

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1,397 posts
  • 63989 thanks
  • LocationRobija
                U srcu moje plavuše (1984)

axiNUlh.png

Please Login or Register to see this Hidden Content

Opis: U okviru ciklusa "Klasična dela svetske književnosti" prikazujemo ekranizaciju dela Gi de Mopasana "U srcu moje plavuše", snimljenu 1983. godine u adaptaciji i režiji Radoslava Ognjenovića.
U ovoj poetskoj etidi, slobodnoj dramatizaciji Mopasanove, govori se o dvojici vojnika koji se u slobodnom vremenu zabavljaju sa mlekaricom.
Jedan od vojnika ubrzo odlazi u borbu i gine. Ostaje samo uspomena u mlekaričinom srcu...

Uloge:
Sonja Savić Sobarica
Svetislav Goncić Luc de Ganidec
Branimir Brstina Žan Kerderen
Dragoljub Milosavljević Gula Župnik
Milan Sarač

Režija: Radoslav Ognjenović

Žanr: Kratki, Ratni

FzlJW0j.jpg

IME : U srcu moje plavuse (1984).TVRip.x264-pOp
FORMAT : AVI  –⮞  2 367 Kbps
VELIČINA : 689 MiB  –⮞  40min 42s 600ms

VIDEO : AVC  –⮞  2 161 Kbps
REZOLUCIJA : 720 x 576 (1.778)  –⮞  25.000 fps

AUDIO : MPEG Audio  –⮞  192 Kbps
TON SISTEM : 2 Kanala  –⮞  48,0 KHz

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

tumblr_o89ik1YZEl1ssbvp5o1_500.gif

Za repload mrtvih linkova (domaćih filmova) ili želje za postavljanjem nekog filma kog ne možete da pronađete, obratite mi se putem privatne poruke.

Thanked by 38 Members:
RADASHIN , lilke , jovan2020 , chefko , indukcia , rafael13 , danep , mercury99 , nenad027 , jovicai , urs517 , radonja86 , danijeladanijel , dragans990 , Cocco Bill , pericamihajlo , kockari , PEKIPEKICA , zlatko peric , jumanjinz , dejanbizon , juraj833 , stacker170472 , hajdukjovance , tole321 , mikula11 , brankoz13 , Zelenac1 , Aquavald , ss_semi , opetopet , bratobulje , somrda , Milan1959 , ljdrsd , sabor , snoopywoodstock , mesele

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users