Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Vi Keeland

3 replies to this topic

Meli

Meli

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8,835 posts
  • 149506 thanks

cover-web.jpg

Vi Keeland - Šef iz snova

Pri prvom susretu s Chaseom Parkerom nisam ostavila baš najbolji dojam.

Skrivala sam se u hodniku restorana i slala poruku svojoj najboljoj prijateljici da me spasi groznog spoja. Čuo je što govorim i rekao mi da sam snob, a onda mi nastavio soliti pamet savjetima kako se ponašati prilikom izlazaka s muškarcima. Stoga sam mu rekla neka gleda svoja posla – kakva god bila posla takvog visokog, predivnog, punog sebe frajera – i vratila se svom partneru. Prolazeći pokraj mog stola, nacerio se, dok sam ja tu arogantnu, seksi stražnjicu promatrala kako se vraća svojoj partnerici. Nije bilo pomoći, svako malo potajice sam ga pogledavala jer privlačio me poput magneta.

Kada se prezgodni neznanac zajedno sa svojom jednako seksi partnericom iznenada pojavio za našim stolom, pomislila sam da će me otkucati. Umjesto toga, pravio se da se poznajemo i krenuo u detalje prepričavati neugodne pričice iz naših navodno zajedničkih mlađih dana.
Moj se spoj iz krajnje dosade odjednom pretvorio u nešto čudesno uzbudljivo. Kada se sve svršilo i svatko otišao svojim putem, nisam mogla prestati razmišljati o njemu.
Hoću reći, kakva je bila vjerojatnost da ponovno naletim na njega u gradu od osam milijuna stanovnika? Pa ipak…

Kakva je bila vjerojatnost da mjeseca dana nakon toga on postane moj novi seksi šef? 

pdf by Meli

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 1141 Members:

Meli

Meli

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8,835 posts
  • 149506 thanks

Vi Keeland - Šef iz snova

epub, azw3 by Meli

Hidden Content

Thanked by 332 Members:

BALKANBOOKS

BALKANBOOKS

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 267 posts
  • 82064 thanks

cover-web.jpg

Vi Keeland - Egomanijak

Vatrena i slatka uredska romansa

Emerie Rose i Drew Jagger prvi puta su se sreli one večeri kad je on upravo provaljivao u njezin novi ured na Park Aveniji u New Yorku. Međutim, ispostavilo se da je pravi uljez zapravo Emerie, kojoj je netko bespravno iznajmio njegov ured dok je Drew bio na odmoru.
Emerie je, ostavši bez novaca i ureda, ponudila Drewu da će zamijeniti njegovu tajnicu koja otišla na duže bolovanje, ako joj privremeno iznajmi jednu sobu za sastanke.
Njih dvoje potpuno su različite osobe - on je ogorčeni odvjetnik za razvode, a ona psihologinja koja savjetuje parove kako bi sačuvali svoje brakove. On je razveden i ženskaroš, a ona godinama beznadno zaljubljena u svog prijatelja. 
Jedino što imaju zajedničko je poslovni prostor koji dijele.
I međusobna privlačnost koju je sve teže zatomiti iz dana u dan….

pdf

Hidden Content

Hidden Content

Thanked by 746 Members:

BALKANBOOKS

BALKANBOOKS

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 267 posts
  • 82064 thanks

Vi Keeland - Egomanijak

epub, azw3

Hidden Content

Thanked by 169 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users