Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Pozdrav i pitanje

1 reply to this topic

Undr

Undr

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • 1 thanks

Pozdrav, ljudi :)
Odusevljena sam sajtom i posto sam vec skinula nekoliko odlicnih knjiga koje inace nisam mogla da nadjem nigde drugde, htela bih nekako da vam se oduzim. Vas posao zahteva mnogo strpljenja i vremena, a vi ovo radite besplatno.
Moje znanje o obradi knjiga je vrlo ograniceno, ali imam desetine gigabajta raznih knjiga (uglavnom na engleskom jeziku) iz oblasti filozofije, komparativnih religija, poezije iz svih delova sveta, raznih antologija kratkih prica... Moze li neko da mi da link teme gde mogu da ih postavim i linkove sajtova na koje mogu da ih uploadujem? Videla sam da postoji tema sa zahtevima, ali ovo ne bi bili bas zahtevi. Uz to, neki od pdf-ova su vec doterani, a drugi su skenovi u raznim stanjima.

Thanked by 1 Member:
knjige su zakon

boden

boden

Silver Member

• Global moderator
  • 3,609 posts
  • 87958 thanks
  • LocationBD tim

Pozdrav Undr :)

Knjige generalno idu u ovaj dio foruma.

Slika_zaslona_2018-09-14_14-29-34.png

Pa zavisno od tematike i stanja obrade idu ako su pisane na nekom od naših jezika u Domaće knjige, ili u neki podforum, Ako su strane idu u Strane knjige.

Samo još da te upozorim da u Domaće knjige ne postavljamo skenove niti nesređene knjige nego u ovom topicu ih ponudimo ako će netko ih obraditi i srediti.

Please Login or Register to see this Hidden Content

Jedina iznimka je ako postavljaš u ove podforume jer su tu stručne knjige uglavnom i tamo se tolerira postavljanje skenova.

Što se tiče tvog pitanja u vezi hostera na koje možeš napraviti upload, njih ima više. Najvažnije je da su besplatni za skidanje.

Npr. ova dva ali ima i još dosta drugih.

Isto tako imaš i hostere gdje se moraš logirati ali ti nakon toga daju besplatni prostor.

Ovdje imaš objašnjenje kako se postavljaju linkovi na forum:

CJzhZhK.png

Obrade postavljam isključivo na BalkanDownload forum i GARANTIRAM za njihovu kvalitetu. Na svim ostalim forumima i stranicama gdje se mogu naći uglavnom su promijenjene, moguće nisu kompletne niti su izgledom onakve kakve bi trebale biti. Ako i imaju moj logo ili ostavljen potpis vjerojatno su izmijenjene i nisu više moj originalni rad.

Thanked by 1 Member:
knjige su zakon

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users