Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Peter O'Donnell

ODonnell Modesti Blejz Modesty Blaise

No replies to this topic

žjožaž

žjožaž

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 122 posts
  • 2549 thanks

FnSsUGm.jpg

PETER O'DONNELL

MODESTY BLAISE

Heroina mog djetinjstva. Žena koja me oblikovala. Hvala Peter. Hvala Modesty. Moj naklon i poslije svih ovih godina.

Čitati knjigu nakon svih onih stripova, nakon oceana godina, bilo je neobično, no samo u početku... Ponovo sam zaljubljena u nju i naravno, nezasitno želim još i još novih knjiga... Doživjeti isti lik, tu već poznatu osobu na malo drugačiji način - neprocjenjivo :wub:

No da ne meljem samo svoje brije, evo što kažu drugi:

Kada ser Džerald Tarant, visoki funkcioner britanske obaveštajne službe, odlučuje da potraži Modesti Blejz kako bi mu pomogla da zaštiti vrednu pošiljku za šeika s Bliskog istoka, zatiče mladu devojku koja se već „penzionisala”, razbacuje se novcem i smrtno se dosađuje. Kako bi je pridobio da radi za njega, odaje joj tajnu da je njen verni prijatelj Vili u nevolji. I tako počinju neverovatne avanture Modesti Blejz, jedne od najkultnijih i najuzbudljivijih strip-junakinja, koju će O’Donel 1965. uvesti i u svet književnosti upravo ovim romanom.

SR, pdf, epub. azw3

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Ljubav! Gdje su tu red i harmonija?

Thanked by 410 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users