Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

post XXX

• This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

tetreb

tetreb

Newbie

• Members
  • Pip
  • 28 posts
  • 8 thanks
  • Locationtu negde
nikako da pitam, a pitanje je sledeće: zašto je ukinut post za XXX filmove znam da je pre bilo???
Unapred zahvaljujem.
Posted ImagePosted Image

Guest_Founder_*

Guest_Founder_*
  • Guests
  • thanks
Zato sto je nekima smetalo to, meni licno nije smetalo. A i kad bolje razmislim nije ovo XXX sajt.

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17,636 posts
  • 123789 thanks
  • Locationscrls
Ako ćemo iskreno,sadržaje takvog tipa možeš naći gde god hoćeš.Ovo jeste warez sajt,ali takodje ima maloletnih članova i moje mišljenje je da takav sadržaj ne bi bio primeren.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

http://www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

http://www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

tetreb

tetreb

Newbie

• Members
  • Pip
  • 28 posts
  • 8 thanks
  • Locationtu negde

Ako ćemo iskreno,sadržaje takvog tipa možeš naći gde god hoćeš.Ovo jeste warez sajt,ali takodje ima maloletnih članova i moje mišljenje je da takav sadržaj ne bi bio primeren.

A kad bilo xxx onda je bio sadržaj primeran, zašto onda niste uveli mogućnost da svaki član koi ima preko 100 ili više postova dobije mogućnost da pristupi stranici koja sadrži xxx sadržaj. Tako bi bar postojala neka zabrana.
Zahvaljujem.
Posted ImagePosted Image

Guest_Founder_*

Guest_Founder_*
  • Guests
  • thanks

Milislav je objasnio zasto je zabranjen takav sadrzaj na forumu.

hvala na razumevanju.

Pozdrav

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users