Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Mala sirena (1989)

2 replies to this topic

voja21

voja21

Newbie

• Members
  • Pip
  • 20 posts
  • 48 thanks

U subotu ce na HBO u 18:35 biti emitovana Mala sirena.

Da li ce biti titlovana ili sinhronizovana na srpski, posto znam da srpska sinhronizacija ne postoji?

Da li neko planira da snimi?

Pozdrav i hvala

P.S. Molim za pomoc moderatora. U dilemi sam: da li je ovu poruku trebalo da ostavim ovde ili na

Please Login or Register to see this Hidden Content

?

Edited by voja21, 19 October 2018 - 09:35.

Manda94

Manda94

Advanced Member

• Uploader
  • PipPipPip
  • 216 posts
  • 4879 thanks

Prvo se začudih kako ne postoji kad imam VHS izdanje sa srpskom sinhronizacijom staro nekih 20 godina, al onda skontah da te je mrzelo da potražiš.  :lol:

Please Login or Register to see this Hidden Content

Naravno, bilo bi lepo kada bi neko i snimio to HBO izdanje ukoliko je sinhronizovano na srpski jer je ovo iz posta koji sam podelio stara, VHS sinhronizacija.

У животу нису битне особе које вам пожеле срећу, него оне које вас чине срећнима.

voja21

voja21

Newbie

• Members
  • Pip
  • 20 posts
  • 48 thanks

Znam da ima ta stara sinhronizacija, ali ja je nisam ni probao jer je preporuka bila da se preuzme hrvatska. Ali mozda je na HBO bila srpska (nisam uspeo da ispratim).

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users