Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Aubrey Dark - Tamna romansa

1 reply to this topic

HushHush

HushHush

Newbie

• Members
  • Pip
  • 13 posts
  • 1868 thanks

Aubrey Dark - Tamna romansa  1 - Njegov poklon

2342156.jpg

Nisam trebala biti ja.
Ja sam samo isporučila tortu umesto prijateljice – pakleno sigurna u to da nije prikladan poklon za rođendan milijardera. Ali sada kada sam bila ovde, nisam se usuđivala da odem.
Čak i da sam to želela, on me ne bi pustio.
Lacey Miller je na dva dana od izbacivanja iz njenog stana kada joj najbolja prijateljica ponudi posao za brzu zaradu. Lako kao torta, zar ne? Pogrešno.
Milijarderski plejboj Jake Carville godinama traži savršenu pokornu. Za svoj rođendan radovao se posebnom poklonu: devojci koja može zadovoljiti svaku njegovu tamnu žudnju.
Ali kada Lacey uđe kroz pogrešna vrata i upadne u Jakeove ruke, ona je sve čemu se nadao… i ništa od onoga što je očekivao.
Kako onda može izgubiti sebe, svoje srce i dušu, zbog devojke koju nikad nije trebao upoznati?​

PDF
Jezik:SR
Prevod i obrada: SerbianBookClub

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 630 Members:

darkerka

darkerka

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 264 posts
  • 35444 thanks

HushHush

Aubrey Dark - Tamna romansa  1 - Njegov poklon

epub, azw3

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 175 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users