Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Tonka

No replies to this topic

purger1

purger1

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 580 posts
  • 18804 thanks
  • LocationZagreb

Tonka_Sven-Stefanovi%C4%87-2-2310x1317_c

Antonia Matković Šerić kao TONKA predstavila se najavnim singlom ‘Bolji smo’ i u startu najavila album koji modernim i kvalitetnim pop zvukom odskače od sveprisutnog mainstreama.
Uz autorski potpis supruga Aljoše Šerića, koji potpisuje glazbu i tekst, a zajedno sa Srđanom Sekulovićem Skansijem aranžmane i produkciju, svojim feelgood pjesmama s natruhama neo r’n’b-a, neo soula i elektro popa domaću scenu učinila uzbudljivijom i produkcijski inovativnijom.

tonka.jpg

Tonka - 2018 - Vazne Stvari

01. Važne stvari
02. Bolji smo
03. Pozitivizam
04. Moja ljubav
05. Jedno jutro
06. Jedino
07. Netko se događa
08. Vedro
09. Nisi moj
10. Sanjala sam da smo zajedno
11. Strah i trepet
12. Slike s putovanja

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 51 Members:
krigerski , pop_trash , Anicka15 , tonkoloko , zaprdjot , zemson , stoleto , Tramp , 7kondor , inker , millevoy , weller , aspirinix , visnjatm , block74 , soska413 , gimnazijalac , stringer , SHONE176 , uteSHITelj , popkec , kenijada , knez64 , Sasix , visnjavisnja , snagatitana , lega031 , fffunkymannn , Zelenac1 , Eric Clapton , MercuryBass , chiquitto , coolma , sea_st , petar017 , mrkence , payamusic , JasamLasica , frankofranko , kingofcool , WillieGarvin , Putnik25 , Jokso , dalmatia28 , beograd1960' , matinac , haba , bare68 , Pinokijo , Lykos Greece , clearcut

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users