Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Pozdrav svima,

4 replies to this topic

bogdanovitea

bogdanovitea

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • 10 thanks
  • LocationBelišće - Harburg Freudenberger

Pozdrav,

Volim serije i filmove , putovanja i druženja. Najviše gledam serije koje su na TV-u. Od muziku volim laganu muziku, rock balade, tamburaše , a

volim i narodnjake i to starije (Miroslav Ilić , Halid Bešlić , Muslimović ,...

Thanked by 3 Members:
tona0909 , tramvajac , Disco Ninja

Gagisha

Gagisha

Bronze Member

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2,251 posts
  • 53420 thanks
  • LocationPeckam, London, UK
Dobrodošla na forum ;)

Thanked by 2 Members:
tona0909 , bogdanovitea

bogdanovitea

bogdanovitea

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • 10 thanks

Pozdrav,

Ja sam žena od tramvajca , pričao mi je sve najbolje o tebi i smatra da si jedan od onih koji se stvarno razumiju u filmove. Evo upravo mi kaže da te pozdravlja i pita da li si uspio pogledat film treći čovjek. On će uskoro napraviti listu 20 - 30 najboljih filmova svih vremena i kaže da će se konzultirati sa tobom.

Ćao,

Thanked by 3 Members:
tona0909 , tramvajac , Gagisha

Gagisha

Gagisha

Bronze Member

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2,251 posts
  • 53420 thanks
  • LocationPeckam, London, UK
Hvala.
Pozdravite i vi gospodina Tramvajca.
Recite mu da sam gledao film Treći čovek,dva ili tri puta. I naravno,svideo mi se.
Uživajte na forumu.
Prijatno i svako dobro.

Thanked by 2 Members:
tona0909 , tramvajac

tona0909

tona0909

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 140 posts
  • 28 thanks

Pozdrav svima,

Kada smo kod tramvajca i ja ga pozdravljam kao i mladog tramvajca (moga čaleta), a uz to i strinu terezitu.

Zato svi uživajte uz familiju od Tramvajca i svima zajedno sve najbolje i ako ste spremni na nešto dobro i

da se dobro nasmijete budite uz nas. Mi ne tražimo ništa, a možemo forumu pružiti mnogo i to malo više

šale i raspoloženja tako da se svi koji dođu na forum ne dođu samo kada nešto trebaju nego da se dobro

zabave i nasmiju. Zbog toga forumaši razmislite što bi to moglo biti što će ljudima pružiti uživanje da budu

na forumu i da sa užitkom komentiraju o svemu i druže se međusobno jer svi smo mi u istim govnima bez

obzira koje nacionalnosti bili.

Život je bombonjera i nikada ne znaš što ćeš dobiti !!!

Prijatno svima i svako dobro (i bez uvrede, jer meni je nekada jezik brži od mozga)

Thanked by 1 Member:
Disco Ninja

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users