Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

The Bourne Identity / Bornov identitet - Kolekcija

4 replies to this topic

Zoran_

Zoran_

Gold Member

• VIP
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,856 posts
  • 141275 thanks
The Bourne Identity (2002) / Bornov identitet + Prevod

TheBourneIdentity2002.png

Su6Ksi6.jpg

http://imdb.com/title/tt0258463/

Nakon što ga slučajno pronađu i spase ribari, ranjeni čovek se ne seća ni ko je niti kako je dospeo u more. Vremenom se počinje prisećati pojedinosti iz svog života poput toga da poseduje račun u švajcarskoj banci, a uskoro se i seti da se zove Jason Bourne (M. Damon), no još mu uvek nije jasno što kod njega rade pištolj i lažni pasoš. Stoga Bourne krene sa svojom novom prijateljicom Marie (F. Potente) u potragu za odgovorima na svoja pitanja. Stvari će se zakomplikovati kada shvati da nekim opasnim ljudima nije drago što je on živ…

httlg6cqiin.png

B4e9Dks.gif

IMwCV3a.jpg

Oets6ur.gif

The Bourne Identity (2002) 720p.BRRip.x264.mkv 

SFYUbuP.jpg

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Usklađen prevod u RAR arhivi

Molbe za moje linkove, šaljite na PP.

Zabranjeno je kopiranje mojih linkova,reupload i postavljanje na druge forume!

Thanked by 25 Members:
marko.r , b50andi , brimcubano , zoran1967 , roda91 , zilinjo , bijeli2912 , mec , djolezajecar , zarkoe ekmedzic , Dijanek , Inche , zk01 , Dadohh , marijaiztok , Zelenac1 , Makuljevic , DENIMM , zvezdas , cera31081972 , Olga2 , oginesa , SanVicence , spears61 , ctebo

Zoran_

Zoran_

Gold Member

• VIP
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,856 posts
  • 141275 thanks
The Bourne Supremacy (2004) / Bornova nadmoć + Prevod

TheBourneSupremacy2004.png

Su6Ksi6.jpg

http://imdb.com/title/tt0372183/

Džejson Born (Met Dejmon) ostavio je iza sebe život profesionalnog ubice, ali noćne more podsećaju ga na dane kada je obavljao prljave poslove za CIA-u. Gotovo paranoidnog ponašanja, Born više nije siguran koja su sećanja istinita, a koja proizvod njegove mašte.Zbog toga, zajedno s Mari (Franka Potente), prisiljen je stalno menjati mesto boravka kako bi izbegao radar CIA-e i vodio koliko-toliko normalan život. Ali nakon što je razotkriveno njihovo skrovište, Born odluči suočiti se sa svojom prošlošću, spasiti život voljene žene i sprečiti međunarodni incident.

q2re0dm8dqb.png

M1gPvNm.gif

ZxmNw8t.jpg

Oets6ur.gif

The Bourne Supremacy (2004) 720p.BRRip.x264.mkv 

SFYUbuP.jpg

Hidden Content

Thanked by 21 Members:
mariolina , marko.r , b50andi , zoran1967 , roda91 , bijeli2912 , mec , djolezajecar , Dijanek , zk01 , Dadohh , marijaiztok , Zelenac1 , Makuljevic , zvezdas , cera31081972 , Olga2 , oginesa , spears61 , SanVicence , ctebo

Zoran_

Zoran_

Gold Member

• VIP
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,856 posts
  • 141275 thanks
The Bourne Ultimatum (2007) / Burnov ultimatum + Prevod

TheBourneUltimatum2007.png

Su6Ksi6.jpg

http://imdb.com/title/tt0440963/

Oskarovac Met Dejmon glumi profesionalnog ubicu Džejsona Burna. Nakon što je izgubio pamćenje, i ostao bez jedine osobe koju je voleo, neće ga zaustaviti ni kiša metaka nove generacije specijalno obučenih ubica koji ga slede u stopu i koji će učiniti sve što je potrebno kako bi ga sprečili da sazna svoj pravi identitet.Burnov ultimatum donosi akciju od koje zastaje srce, akrobacije koje prkose smrti i uzbuđenje od prve do zadnje sekunde, u filmu kog kritičari već nazivaju "Najboljim akcionim filmom u poslednjih nekoliko decenija".

96jzghmz6ti.png

D1kzjTs.gif

DM7HqPJ.jpg

Oets6ur.gif

The Bourne Ultimatum (2007) 720p.BRRip.x264.mkv 

SFYUbuP.jpg

Hidden Content

Thanked by 21 Members:
marko.r , b50andi , zoran1967 , roda91 , bijeli2912 , djolezajecar , zarkoe ekmedzic , Dijanek , zk01 , Dadohh , marijaiztok , Zelenac1 , Makuljevic , DENIMM , zvezdas , cera31081972 , Olga2 , oginesa , spears61 , SanVicence , ctebo

Zoran_

Zoran_

Gold Member

• VIP
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,856 posts
  • 141275 thanks
The Bourne Legacy (2012) / Bornovo nasleđe + Prevod 

TheBourneLegacy2012.png

Su6Ksi6.jpg

http://www.imdb.com/title/tt1194173/

Aron Kros je novi junak u Bornovom sazvežđu. Ovaj put on je u središtu priče koja se nadovezuje na prethodne nastavke. A CIA je ubitačnija nego ikad...

usvpw6dmvby.png

fw95zlY.gif

QDWX0mp.jpg

Oets6ur.gif

The Bourne Legacy (2012) 720p.BRRip.x264.mkv 

SFYUbuP.jpg

Hidden Content

Thanked by 20 Members:
b50andi , zoran1967 , sote , roda91 , djolezajecar , Dijanek , zk01 , Dadohh , marijaiztok , mikaeps , Zelenac1 , Makuljevic , DENIMM , zvezdas , cera31081972 , Olga2 , oginesa , spears61 , SanVicence , mrcho

Zoran_

Zoran_

Gold Member

• VIP
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,856 posts
  • 141275 thanks
Jason Bourne (2016) + Prevod 

Kzxh37L.png

Su6Ksi6.jpg

http://www.imdb.com/title/tt4196776/

Paul Greengrass, redatelj filmova Bourneova nadmoć i Bourneov ultimatum, ponovo se pridružuje Damonu i režira novi nastavak Bourneove globalno popularne franšize studija Universal, u kojem će nekadašnji najsmrtonosniji operativac CIA izaći iz sjene. U novom filmu, Damonu će se pridružiti Alicia Vikander, Vincent Cassel i Tommy Lee Jones, dok će Julia Stiles reprizirati svoju ulogu u ovom super-popularnom serijalu. Serijal o Bourneu, sniman prema knjigama Roberta Ludluma, postavio je nove standarde za cjelokupni žanr akcijskih filmova u smislu akcijske koreografije, prizora potjere i zamršenih obrata i zato vjerujemo da vas ni ovaj nastavak neće razočarati.

J7iDhoE.gif

R8q4KH6.jpg

Oets6ur.gif

Jason Bourne (2016) 720p.BRRip.x264.mkv 

SFYUbuP.jpg

Hidden Content

Thanked by 24 Members:
marko.r , roda91 , bijeli2912 , RashaKG , djolezajecar , zk01 , Dadohh , marijaiztok , mikaeps , Zelenac1 , Makuljevic , crnamaca59 , DENIMM , jerfra , zvezdas , cera31081972 , vesela123 , centrala88 , Olga2 , oginesa , spears61 , Smiki82 , SanVicence , mrcho

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users