Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Screen recorder

6 replies to this topic

Biotloneta

Biotloneta

Bronze Member

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1,244 posts
  • 50750 thanks
  • LocationRobija

E ovako: Muku mučim sa screen recorderima zbog potpisa njihovog programa koji ostaje u svakom video snimku, da li se mora nadograditi pro verzija koja se plaća ili postoji neka caka kako da isključim to? 

tumblr_o89ik1YZEl1ssbvp5o1_500.gif

Za repload mrtvih linkova (domaćih filmova) obrati mi se putem privatne poruke.

Cr0W

Cr0W

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 403 posts
  • 14336 thanks
  • Location127.0.0.1

E ovako: Muku mučim sa screen recorderima zbog potpisa njihovog programa koji ostaje u svakom video snimku, da li se mora nadograditi pro verzija koja se plaća ili postoji neka caka kako da isključim to? 

Jedno od "ogrančenja" kada koristiš trial programe je i "vodeni žig", da bi to uklonio treba da kupiš program ili alternativno - da koristiš krekovane verzije pomenutih programa.

Please Login or Register to see this Hidden Content

Baš danas sam isprobavao nešto i verzija iz posta je pravila snimke bez "vodenog žiga". Možeš instalirati ili raspakovati portable verziju.  ;)

Edited by Cr0W, 13 May 2019 - 20:27.

Kod raspakivanja arhiva koristite najnoviji WinRAR software/program!

a07863916d9a.png

149b4e01b6e2.png

Thanked by 1 Member:
Prospector

Biotloneta

Biotloneta

Bronze Member

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1,244 posts
  • 50750 thanks
  • LocationRobija

Jedno od "ogrančenja" kada koristiš trial programe je i "vodeni žig", da bi to uklonio treba da kupiš program ili alternativno - da koristiš krekovane verzije pomenutih programa.

Please Login or Register to see this Hidden Content

Baš danas sam isprobavao nešto i verzija iz posta je pravila snimke bez "vodenog žiga". Možeš instalirati ili raspakovati portable verziju.  ;)

Jao legendo, rešen problem, do neba ti hvala. Dužan sam ti tepsiju bureka i i pivaa!  :D 

Thanked by 1 Member:
Cr0W

Cr0W

Cr0W

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 403 posts
  • 14336 thanks
  • Location127.0.0.1

Jao legendo, rešen problem, do neba ti hvala. Dužan sam ti tepsiju bureka i i pivaa!  :D 

Drago mi je da sam bio od pomoći!  ;)  :D

(Burek može, pivo ne pijem :lol: )

Kod raspakivanja arhiva koristite najnoviji WinRAR software/program!

a07863916d9a.png

149b4e01b6e2.png

Thanked by 1 Member:
Biotloneta

Ilijaax

Ilijaax

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 423 posts
  • 10533 thanks
  • LocationMozambique

"Bandicam" ti spomenuti problem riješava najbolje , mogu ti poslati upakovanu verziju sa krekom , ali ako si se snašao i uz to zadovoljan ...Na tebi je pa javi . Zapravo evo ti pa radi šta ti volja ...od viška ne boli vugla : :)

Bandicam 4.4.1.1539

Bandicam is one of the best (if not the best) programs for capturing images from the desktop and DirectX / OpenGL applications (games). With it, you can record everything happening on the screen with high quality and convenience, add an image from a webcam, and audio tracks (for example, from a mixer and microphone) can be saved separately for further processing. Acceleration supported by AMD graphics processors, NVIDIA and Intel. Remarkably, the recorded files are small in size with excellent quality. I use it myself and recommend it to everyone.

p0hlYpx.jpg

DownloadLink:

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

PS. Ne bilo ti mrsko "prostudiraj" ovaj sajt , imaju gomilu genijalnih programa , fino sortiranih, često i mnogo boljih od komercijalnih koji se plaćaju. Tu ćeš takođe pronaći besplatne softvere za snimanje svega što radiš na monitoru + još tovar toga korisnog  :

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Toliko i ostaj dobro .

Ilija.

I got tired of waiting because i found out -here's only a fine line between biding one's time and waisting one's time :D

K4273hW.gif

6nbts.png

giphy.gif

Thanked by 4 Members:
yu.trotter , Conclave , MilasMario , Biotloneta

Biotloneta

Biotloneta

Bronze Member

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1,244 posts
  • 50750 thanks
  • LocationRobija

Hvala Ilija puno, snašao sam se. :D 

Ilijaax

Ilijaax

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 423 posts
  • 10533 thanks
  • LocationMozambique

Nema na čemu , drago mi je da je Ok ...

Pišemo se "okolo"

Vozdra :)

I got tired of waiting because i found out -here's only a fine line between biding one's time and waisting one's time :D

K4273hW.gif

6nbts.png

giphy.gif

Thanked by 1 Member:
Biotloneta

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users