Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Stanislav Kovacic

No replies to this topic

The Dude

The Dude

Bronze Member

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1,659 posts
  • 28145 thanks

Punk Cabaret (2019)

93c2f0857ef4a47644e3734212774a48.jpg

1. Napokon (Tarik Filipović, Lucija Šerbedžija) (03:14)
  2. Ferma Dobre (Marijan Ban, Jelena Miholjević, Tara Thaller) (03:09)
  3. Hej, Ženo (Tara Rosandić, Frano Masković) (02:47)
  4. Ima nade (Edo Maajka, Krešimir Mikić, Barbara Suhodolčan) (03:17)
  5. Svatko želi biti političar (Bojan Navojec, Ivana Roščić, Marko Cindrić, Iva Visković, Uršula Najev, Pjer Meničanin) (02:05)
  6. Je l’ se tebi sviđa (Rene Bitorajac, Jan Kerekeš, Judita Franković, Tomfa) (02:34)
  7. Pobjeda (Bojana Gregorić-Vejzović, Filip Šovagović, Živko Anočić, Mia Biondić, Kaja Kovačić, Danijel Ljuboja) (02:45)
  8. Ako tražiš ljepotu (Nataša Janjić, Goran Navojec, zbor: Dea Presečki, Nika Barišić, Rok Juričić, Fabijan Komljenović) (02:38)
  9. Drvljem i kamenjem (Ozren Grabarić, Jadranka Đokić, Vilim Matula, Iskra Jirsak) (02:45)
  10. Moj Šime (Adrian Pezdirc, Ervin Baučić) (03:39)

mp3 320 digital rip

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Edited by The Dude, 29 June 2019 - 13:33.

You'd just met me! You f... You human … paraquat!

Registrirajte se preko mojeg linka, pa skidajte brže preko uptoboxa. 

Uptobox happy hour.

Mrtve linkove prijaviti na dugme Report!

Thanked by 25 Members:
bibz , zemson , djidjabajt74 , neboysha , Casper12 , Eric Clapton , ZdBD , gavran7 , mischa54 , chiquitto , villyk , stoleto , Drunk , howlin , Jokso , petar017 , beograd1960' , Pinokijo , Nick_Praskaton , clearcut , Zelenac1 , dkatic2 , WillieGarvin , Prospector , micelj

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users