Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Lynda La Plante

Linda la Plant Triler laplant

1 reply to this topic

Pepe le Tvor

Pepe le Tvor

Silver Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPip
  • 2,545 posts
  • 124029 thanks

Lynda la Plante - Mafijaške udovice

lynda-la-plante-mafijask_zps012c1643.jpg

Knjiga govori o četiri žene čiji su muževi (naravno, mafijaši, kako i samo ime knjige govori) ubijeni i one su prisiljene raditi zajedno i osvetiti ih.
Sofija, glavni lik u knjizi, prisiljena je ubiti davno odbačenog sina, kojega je začela sa nikad preboljenom ljubavi Michaelom Lucianom-bratom svog također pokojnog muža.
Proslavljajući predstojece vjenčanje svoga nećaka, Dona Roberta Luciana, glavu istaknute mafijaške obitelji, i sve njegove muške članove iznenada i mučki ubija drugi klan. Od moćnog klana Luciano preostaju tek četiri obudovljele žene.
Don Robertov najljući takmac udovicama pravi probleme nastojeći kupiti njihovu imovinu iz svoje zatvorske ćelije. U životu ih snalaze svakojake nevolje - organizirani štrajkovi, pronevjere, izdaje, smrt odvjetnika, napuštaju ih najvažniji suradnici, a čak ih pokušavaju ubiti. Graziella, mama Luciano, potiče četiri razmažene udovice, dotad zaštićene i odvojene od nasilja koje je oblikovalo "zanimanje" njihovih muževa, da uzvrate udarac. One hrabro prisežu da će se udružiti i povratiti kontrolu nad obiteljskim poslovima i čestitost obiteljskog imena. Započinje uzbudljiva priča o sudbinama mafijaških udovica - od otmjenih sicilijanskih vila do opasnih ulica New Yorka, od sudnica i skrivenih samostana do salona visoke mode u metropolama.

izvor: scribd

obrada:Pepe le Tvor

hr/lat

ePub; AZW3; pdf

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Sve ima svoj kraj, osim ljudske gluposti

Thanked by 206 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,403 posts
  • 69934 thanks
  • LocationOut there

Please Login or Register to see this Hidden Content

Lynda La Plante - Udovice

U svetu koji ne pravi kompromise i nagrađuje samo hrabre, one su spremne na sve i ne pada im na pamet da se povuku. Čak i kada stvari ne idu onako kako su zamislile. Doli nikada nije imala problem s tim što je supruga poznatog kriminalca Harija Rolinsa. S godinama se navikla na poslove svog muža, jer je zauzvrat dobijala sve ono što je oduvek želela. Međutim, poslednji Harijev ‘poduhvat’ završio se tragično, a Doli je ostala sama, prepuštena neizvesnoj budućnosti.

Jezik: Srpski

Obrada: ja (sken Dobra Vila :flower: )

Formati: ePub, azw3, PDF

Hidden Content

Hidden Content

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 210 Members:

Also tagged with one or more of these keywords: Linda la Plant, Triler, laplant

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users