Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

André Aciman – Zovi me svojim imenom

1 reply to this topic

malena74

malena74

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 468 posts
  • 87418 thanks

zovibd.jpg

Italija, 1983. Sedamnaestogodišnji Elio ljeto provodi u staroj obiteljskoj vili na samoj obali mora.

Kao i svake godine, u vilu na šest tjedana stiže mladi znanstvenik koji tako dobiva priliku da u očaravajućoj atmosferi, među intelektualcima i pod talijanskim suncem, pripremi svoj doktorat za objavljivanje. Zauzvrat, treba Eliovu ocu, profesoru, pomagati oko korespondencije i papirologije.

Toga ljeta kao gost stiže 24-godišnji Oliver. Oličenje dendija, „il muvi star“, u razdrljenoj košulji i s tajanstvenim osmijehom na preplanulom licu, Oliver se jednog dana, kao sam bog ljepote i strasti, pojavljuje iz taksija, u drvoredu pinija, i svojom ležernom prirodom odmah osvaja sve ukućane.

Ali ono što će Oliver probuditi u Eliju bit će mnogo više od obične simpatije…

Scan i obrada: malena

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 261 Members:

darkerka

darkerka

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 277 posts
  • 38985 thanks

malena74  :wub:  :flower: 

epub, azw3

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 131 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users