Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Robert Merle - Smrt je moj zanat

No replies to this topic

solicitor

solicitor

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 144 posts
  • 17925 thanks

Robert Merle

SMRT JE MOJ ZANAT

cover-res.jpg

Rober Merl, savremeni francuski pisac, autor je nagrađenog i kod nas prevedenog romana VIKEND KOD ZAJDKOTA i romana SMRT JE MOJ ZANAT.

U ovoj potresnoj knjizi, u ovoj knjizi hrabrosti i svjedočanstava, Ispričan je život jednog od najistaknutijih osnivača fašističkih konc- logora. Prikazujući portret tog ratnog zločinca, tog zločinca sa monstruoznom psihologijom potpuno iskvarenog i deformisanog čovjeka, Merl prikazuje i društveno stanje koje je uslovilo takav deformitet. Samo njemačka fašistička društvena mašina mogla je da oformi i reallzuje takav nečovječni proizvod ljudskog roda.

sken i obrada: solicitor

jezik: BHS (definitivno nešto najbliže hrvatsko-srpskom)

latinica

__________azw3 / epub / pdf___________

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

\m/ |||-.-||| \m/

Thanked by 259 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users