Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Branio sam mladu Bosnu (2015– )

No replies to this topic

Biotloneta

Biotloneta

Bronze Member

• Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1,400 posts
  • 64313 thanks
  • LocationRobija
Branio sam mladu Bosnu (2015– )

MV5BNDZiMWFkMzQtNmU3Yy00ZDY0LWFlZTgtYTkx

Please Login or Register to see this Hidden Content

Opis: 28. jun 1914. godine – Gavrilo Princip i njegovi drugovi, mladići koji snivaju o slobodi, izvršiće atentat na prestolonaslednika Austrougarske monarhije Franca Ferdinanda. Na suđenju koje sledi, u najvažnijem sudskom porocesu XX veka, braniće ih mladi pravnik Rudolf Cistler. Kad upozna zanose i ideale svojih branjenika, naći će se u vrtlogu emotivne drame, spreman na najveći rizik. Ovo je priča o Sarajevskom atentatu iz njegovog ugla...

Uloge:
Nikola Rakočević Rudolf Cistler
Vuk Kostić Veljko Čubrilović
Nebojša Glogovac Leo Pfefer
Vaja Dujović Jovanka Čubrilović
Miloš Đurović Gavrilo Princip
Marko Grabež Nedeljko Čabrinović
Marko Pavlović Trifko Grabež
Milan Marić Danilo Ilić
Boris Isaković Tužilac Franjo Svara
Branislav Lečić Šef policije Viktor Ivasjuk
Dragan Petrović Sudija Kurinaldi
Radoslav Milenković Vencl Malek
Novak Bilbija Mitar Kerović
Branislav Tomašević Miško Jovanović
Vučić Perović Vaso Čubrilović
Andrej Pipović Cvetko Popović
Ljubomir Bandović Narednik Murat
Marko Janketić Ivo Andrić
Irfan Mensur Kosta Premužić

Režija: Srđan Koljević

Žanr: Drama

l9ka20b4t61.png

3sh4ZTO.jpg

Branio sam mladu Bosnu (2015) 1. epizoda TVRip.XviD

uptobox4cf5d.jpg

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

tumblr_o89ik1YZEl1ssbvp5o1_500.gif

Za repload mrtvih linkova (domaćih filmova) ili želje za postavljanjem nekog filma kog ne možete da pronađete, obratite mi se putem privatne poruke.

Thanked by 35 Members:
nesaBB , mvejnovic , Yuppicide , zulebg , KurotsuchiMayuri , draganadragana2010 , marburg , ronhil , hojnik33 , hajdukjovance , saletoohot , aksi19 , bpeters2009 , ivana1201 , acika94 , mikula , edddyy1 , lika , Smiki82 , makitan , kanki , MacAir , Vule83 , strahinjaworld , liquid , Jokso , krstovic , kristijann , gsjovic , mirko_cilicax , ss_semi , debeljaš , rikee , marijaiztok , Aki16

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users