Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Kekec: Trilogija (1951-1968)

No replies to this topic

BD_TV

BD_TV

Gold Member

• Sponsor
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8,669 posts
  • 504157 thanks

Kekec: Trilogija (1951-1968) DVDRip XviD

hrvatski titlovi u rar arhivi

RJU3pfY.jpg

Please Login or Register to see this Hidden Content

Kekec (1951)
Visoko među alpskim vrhovima u idiličnoj dolini nalazi se malo selo. Nasuprot jedan drugome tamo žive dobri djed Kosobrin i zli samotnjak Bedanc. Hrabri dječak Kekec suprotstavit će se njegovom teroru nad sluškinjom Mojcom...

Sretno Kekec (1963)
Dva dječaka, Kekec i Rožle, dolaze služiti kao pastiri poljoprivredniku koji ima slijepu kćer Mojcu. Kad pade noć, dva dječaka počeše govoriti o ženi koja živi u planini i koja želi ukrasti djecu. Njezino ime je Pehta. U jutarnjim satima, Kekec, Mojca i Rožle odlaze na alpsku kućicu i Kekec Mojci obećava da će joj pronaći lijek za oči. Kad je djevojka brala cvijeće, stiže Pehta i odvede Mojcu...

Kekčeve ukane - Kekeceve smicalice (1968)
Kekec i njegovi prijatelj upadaju u nevolju za vrijeme ljetnog boravka u planini.

YS9QQ3d.jpg

preuzimanje - kombinovani linkovi

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 58 Members:
dukson1959 , milic , rakia1960 , danep , spears61 , Simtsche , mimaaca , pero362 , piptikuk , peropero , BigDaddy , dannyds , noiserwin , menelaj , salgija , vesnapedja , villyk , cikakosta , blauer , severing , mikula11 , Tvix , papak3333 , bproblem , totp , macessatt , Zelenac1 , hudson , opetopet , dzimislav leone , jerfra , srdjanz1911 , grof65 , laki44 , sloki , mattejmessi , Franci , drnch , chadjox , liquid , dragica , japatipi , radonja86 , Alamo74 , ss_semi , fffunkymannn , beograd1960' , alexxxxa , ivanmarijaanteivan , toco222 , Tashica011 , hajdukjovance , krkvis , vrdule , gbarac , senilni , dj90 , Jokso

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users