Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Veliki pozdrav svima ! :)

Welcome pozdrav dobrodoslica novi clan Acamrka Šabac

No replies to this topic

Acamrka

Acamrka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 5 thanks
  • LocationŠabac, Srbija

Pozdrav svima, zovem se Aleksandar, i iskoristicu sablon sto je ostavio clan Coder u okacenoj objavi.

Godina: 23 (Uskoro 24, rodjen sam 1997. )
Visina/Tezina: 186/105 (Radim na tome da smrsam)
Kosa: Smedja
Posao/Skola: Trenutno radim u kao radnik u proizvodnji u firmi Candy Rush (Pravim krem bananice one Mister Choc sto imaju u Lidlu) / Zavrsio sam IT, tako da sam po struci strukovni inzenjer elektrotehnike i racunarstva
Knjiga: Nemam omiljenu, tj zapravo i ne citam knjige.
Muzika: Volim sve sta mi se svidi, najvise stranu, sto bi rekli moze od Silvane do Nirvane, samo ne mogu organski da podnesem ovu nasu komercijalu. Mada to jelte i nije muzika nego budjavi autotjun. A tako svako moze da peva. Tako da jale bubasvabe vukove mobove snobove degenita i ostale ne priznajem kao pevace.
Film: Omiljeni su mi Back to the future triologija. U sustini ne komplikujem, nisam od onih koji traze film duze nego sto on zapravo traje. Ja nadjem neki random koji nisam gledao, i to onda gledam do kraja, pa kakav god bio.
Status: Trenutno singl, ali u potrazi za srodnom dusom sa kojom bih mogao da uzivam dok smo mladi i ludi, tako da devojke navalite ! :P 
Grad/Drzava: Sabac/Srbija
Pijem & Pusim?: Retko kad pijem. Veliki sam protivnik pusenja cigareta. Nisam protiv marihuane, nisam je probao doduse.
Volim: Sve sto vole mladi jelte. Volim da se druzim u malom drustvu, da vozim bicikl, da plivam, da igram kompjuterske igrice, da se edukujem kroz raznorazne stvari po internetu...
Mrzim: Lose ljude, ljude koji lazu, zavisnike (kocka, alkohol, droga...), mrzim ruzno ponasanje kod ljudi generalno, bezobrazluk, sta znam.  Mrzim da hodam, i da trcim.
Bojim se: Vodim se time da strah ne postoji, i da je ljudima samo neprijatno u nepoznatim situacijama, pa to pripisuju strahu ako je nesto racionalno, a ako ipak nije, pripisuju visoj sili, Bogu, itd. Tako da se ne bojim nicega. I sto bi rekli, ako mi je sudjeno da mi se nesto desi, desice se, i to je to. Radio sam stvari koje su izvan moje zone komfora, nije mi bilo svejedno, ali kad jednom uradis nesto, posle ide laganeze.
Obozavam: Isto sto i volim, pretpostavljam. Ne znam sta bih ovde dodao. Volim beli lak na noktima kod devojaka, eto bar nesto da napisem x)
Zivotni moto: Jednom se zivi, iskoristi svaku priliku, pa makar zalio posle. Jer kajanje kada nesto uopste ne uradis mnogo vise boli nego kajanje kada nesto uradis. 
Dopuni sam: Ako zelite da budemo u kontaktu, slobodno se javite na bilo kojoj drustvenoj mrezi, svuda sam upisan Acamrka . Guglajte. :)

E sad, nevezano za ovo, ako neki iskusniji clan vidi, ne znam gde bih pitao pa cu ovde. Obzirom da mi se sajt jako svidja, imam raznog sadrzaja koji bih voleo da podelim sa ljudima, pa me zanima koji hosting daje najvise besplatnog prostora ? Imam account na MEGA NZ, tamo daju 100 gb cini mi se. Ima li sta da daje vise besplatnog prostora ?

Hvala unapred, i nadam se dugogodisnjoj saradnji.

Thanked by 5 Members:
cvija6 , Cr0W , markocim , Jonas1337 , Nyks

Also tagged with one or more of these keywords: Welcome, pozdrav, dobrodoslica, novi clan, Acamrka, Šabac

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users