Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Download lossless videa sa RTS Planeta, Amazon, Netflix itd...

rts planeta download netflix download lossless

6 replies to this topic

AQUA77

AQUA77

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 50 posts
  • 469 thanks

Tutorijal, korak po korak za svakoga kako skinuti lossless video sa RTS Planeta, Netflix, Amazon itd... Windows 64-bit "only"

Slicni su nacini za skidanje i sa ostalih platformi, tj ovo se moze iskoristiti i na ostale. 

Update 05.03.2021
Ako skidate sa RTS PLANETE, ne treba vam ova extenzija za chrome jer ke KLJUC isti za svaki video klip koji skinete. To je ovaj kljuc 
 --key 1:a6b3ee86a5da9fb98bcd44deafa91b31  a ko ipak hoce da isprati proceduru komplet, neka ucita extenziju ALI MORA BITI CHROME v88.xxxxxx ili starija verzija. Ne radi na v89+ ova extenzija, izbacuje gresku jer je chrome patchovan protiv ovoga.
Znaci da nije potrebno imati chrome v88 ili stariji ako skidate sa rts planete, radi sve ostalo i na najnovijoj verziji. Tamo gdje nemate kljuc, za neki sajt, jedino tu morate imati stariju verziju chroma-a. Za RTS planetu imate kljuc i radi na svakoj verziji chrom-a. Ako skidate sa nekog drugog mjesta, onda ce biti drugi key i tad morate extenziju ucitati i u tom jedino slucaju morate imati v88 ili stariju verziju. Moze portable verzija. Ja testirao na chrome v88 portable x64. Ovde je opisan full postupak od nule, a ko skida sa RTS Planete, moze preskociti 1,2,3,9,10,11 korake. 

Na trecem postu ce biti link za download portable chrome x64 verzije sa unapred ucitanom extenzijom widevine decryptor.

Prvi put ako ovo radite, koristite identicne lokacije i imena kao ja da bi se snasli. Naravno, necete koristiti isti key i naziv video fajla jer nece raditi.

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Edited by AQUA77, 05 March 2021 - 19:21.

Thanked by 150 Members:

igork92

igork92

Newbie

• Members
  • Pip
  • 10 posts
  • 5 thanks

Jel znas neki dobar free VPN da radi na 32bit?

Thanked by 1 Member:
rango343

AQUA77

AQUA77

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 50 posts
  • 469 thanks

Update:
Chrome je uradio patch za ovaj nacin na verziji 89.
Ako vam izbacuje key not found, key changed, skinite stariju verziju chrom-a portable bilo koja v88 verzija ili starija. najbolje sa portableapps.com

Ali ako skidate sa rts planeta, ne treba vam key niti extenzija. Za svaki video na rts planeti je isti key. To je ovaj:

--key 1:a6b3ee86a5da9fb98bcd44deafa91b31

Poslednja verzija koja radi sa ovom extenzijom Chrome V88 x64 portable + Widevine Decrptor unapred ucitan:

Download link: 

Please Login or Register to see this Hidden Content

Edited by AQUA77, 06 March 2021 - 01:09.

Thanked by 3 Members:
lazar2006tivat , Čudotvorac , Bronh1

kostolomac

kostolomac

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 151 posts
  • 16450 thanks

Meni vise ne radi ni na 88 verziji..

Untitled.png

AQUA77

AQUA77

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 50 posts
  • 469 thanks

Pa ako skidas sa planete i ne treba ti da radi. Nije potrebno. Kljuc je isti. 
Kod mene radi na portable verziji 88 na rts planeti. Pokusaj onda 87 ili 86. Moguce je da je se taj patch automatski azurirao na stariju verziju, bez promjene verzije builda. A ova portable verzija je izradjena prije tog "skrivenog" patcha koji su pustili na starije verzije. I ovde je onemogucena konekcija sa google serverom (kao sto vidite prva slika, iznad verzije chrome-a uzvicnik) tako da ne bi trebalo da poremeti portable verziju. Onda probajte skinuti ovu sa linka v88 portable ili nadjite na google "Google Chrome v88 portable x64". 
Meni je izaso ovaj prvi link, odatle sam skinuo:

Please Login or Register to see this Hidden Content

To je portable instaler "zvanican" sa portableapps.com.
Ja sam prvi put skinuo dev verziju googla, medjutim extenzija na njoj nije radila, za betu chrome ne znam.  Ali provjerno radi na release verzijama, skidajte ove release verzije zvanicne koje su pustene ali portable. 

fQqkITI.png

a na 89 ovako izgleda:
ixyP5oT.png

Edited by AQUA77, 06 March 2021 - 01:08.

Thanked by 3 Members:
*BD4YU* , lakiyu , Bronh1

AQUA77

AQUA77

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 50 posts
  • 469 thanks

Posto nekim ne radi extenzija i izbacuje gresku, u adress bar kucaju:
chrome://components/

Kad se otvore komponente, dole pri dnu treba da stoji ova ili starija verzija:

Widevine Content Decryption Module Version: 4.10.1679.0
Ako je novija, nece raditi. Ovo su skrivena azuriranja koja rade neovisno o azuriranju kompletnog chrome-a tako da se mogu azurirati i bez da se promjeni verzija chrome-a. 
Uglavnom, portable v88 ili starija, ima ovu verziju i na njoj radi.

salinjosalinjo

salinjosalinjo

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • 16 thanks

Probao sa portable Chrome v88 RTS planeta radi, ali Netflix ne, u koraku 12, kad ukucate "MPD" nista se ne pojavljuje.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users