Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Potreban horor

No replies to this topic

miliakademac

miliakademac

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 84 posts
  • 45 thanks

Film je koliko se secam sniman posle 2010.

Mislim da je u originalnom nazivu filma, tj.na engleskom samo jedna rec, i koliko se secam nesto na slovo A.
Radnja filma:

Konobarica radi u nekom baru, tipican americki bar, radi po ceo dan pa i nocne smene da bi skupila dovoljno novca jer joj treba za sina ili cerku za neku operaciju. Tu u baru dolaze razni likovi, neko joj se udvara, neko je maltretira neko zeli sex sa njom. Postoji i neki podrum, tj neka ostava, magacin, silazi se stepenicama, i neki frizideri su tamo. U sustini se nista ne desava strasno do samog kraja filma, poslednjih nekoliko minuta, kada reziser prikazuj da je ona vecinu tih stvari umislila usled nedostatka sna, a neke ljude i ubila i stavila ih u taj frizider u magacinu. Na fazonu kao Shutter Island, totalno u drugom smeru i drugu sliku dobija film kada to na kraju prikazu, kako su se neke scene ustvari zaista odigrale. Prelistao sam na stotine i stotine horora i trilera, nigde ne mogu da nadjem taj film, kao da je izbrisan. Ima jedan sa slicnom radnjom, koji takodje nosi jednu rec u nazivu, i takodje pocinje na A, ali nije to taj. 
Ako neko zna o kom filmu se radi bilo bi super, ja bih ga bas ponovo pogledao.
Hvala

Edited by miliakademac, 10 March 2021 - 15:57.

Thanked by 1 Member:
gringo74

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users