Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Blokiranje YouTube reklama 05/2021

1 reply to this topic

AQUA77

AQUA77

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 62 posts
  • 663 thanks

Sad je YouTube ovih dana ubacio neki novi mehanizam zaobiljazenja adblockera, pa skoro svaki klip, reklama prije klipa. Na svakom adblockeru je ista situacija (adblock plus, adguard, origin itd) i oni kazu da se strpimo dok ne nadju resenje. 
Pa dok se to ne rijesi sa adblockerima, evo jedna extenzija sa kojom se uspjesno to rijesava. Isprobao sam ih par, ali ovaj najbolje radi na Microsft Edge. Nisam isprobao na drugim pretrazivacima. 
Ako vam ne trebaju dodatne opcije koje ova extenzija pruza, mozete sve iskljuciti u podesavanjima, poput onog mini playera. Ja sam samo adblocker ostavio.
Microsoft Edge: 

Please Login or Register to see this Hidden Content

Chrome: 

Firefox: 

Edited by AQUA77, 28 May 2021 - 15:29.

Thanked by 20 Members:
duski , tata1 , janez1157 , LEMONZOO , Igor990 , dbistri7 , Daris- , baxmax , bstefy , satelittv , kezzmania , merlin , marrica73 , hakurik , bork , solicitor , Auntiffr , boden , Disco Ninja , BarMak

marko_man

marko_man

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 4 thanks

Potvrda da link sa dodatkom za Mozzilu radi posao kako treba. Nema reklama na YT.

Thanked by 4 Members:
mmilann , kezzmania , bertolino , kstiks

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users