Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Otvorene Donacije

111 replies to this topic

Popo1

Popo1

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 3 thanks
  • LocationCroatia

molim vas adresu za pay paall

Thanked by 3 Members:
The Dude , volter , Disco Ninja

otroof

otroof

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • 3 thanks

ako moze i meni paypal adresa ili paypal.me link za donaciju.. vozdra

Thanked by 3 Members:
The Dude , volter , boden

ffan2

ffan2

Newbie

• Members
  • Pip
  • 11 posts
  • 6 thanks
Pozdrav,
Zamolio bih Vas paypal adresu da uplatim donaciju. Hvala!

Thanked by 4 Members:
volter , The Dude , boden , Disco Ninja

sevastijan64

sevastijan64

Newbie

• Sponsor
  • Pip
  • 1 posts
  • 5 thanks
Može PayPal da vam šuknem par evrića?!

Thanked by 5 Members:
volter , The Dude , Disco Ninja , boden , *BD4YU*

La Capitana

La Capitana

Bronze Member

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 1,689 posts
  • 62294 thanks
Da li ima netko u Hrvatskoj kome bih mogla uplatiti nešto kuna a da nije pay pal jer nemam karticu pa bih uplatila bon na njegov mobitel i onda bi on mogao uplatiti mjesto mene. Hvala vam unaprijed, i ne moram biti na listi donatora, to je moj mali doprinos da odvojim koliko mogu svakog mjeseca ili ako neko ima app Aircash isto za Hrvatsku

Thanked by 2 Members:
volter , Disco Ninja

boki1990

boki1990

Newbie

• Sponsor
  • Pip
  • 1 posts
  • 6 thanks

Nakon nekog vremena ponovo postoji opcija doniranja putem PayPala. Svi oni koji imate interes da nam pomognete u održavanju sajta i želju da nam pomognete da budemo još bolji, javite se u ovoj temi ili moderatorima boden-u i BD4YU putem PP i dobit ćete adresu kamo uplatiti donaciju. Zamolio bih samo da se javite ako stvarno imate namjeru donirati.  Iznos nije važan, bit ćemo zahvalni za svaki euro, dinar, kunu koji možete da odvojite. 

Nakon izvršene uplate, oni koji žele status donatora opet se javite, kako bismo vam dodelili status. 

Kako bismo vas barem malo nagradili za vašu pomoć, u sobi foruma namenjeni donatorima planiramo premierno (par dana pre redovnog objavljivanja na forumu) barem jednom ili dvaput mjesećno postaviti neku traženu knjigu, film ili muzički album. Također su svima sa statusom donatora blokirane reklame. Nekih drugih pogodnosti osim naše velike zahvale ne možemo vam nuditi, jer ipak smo mi warez forum i naša prioriteta je dijeliti material.    :)

Kako već neko vreme nismo primali skoro nikakve donacije (niste za to vi krivi, jer interesa je bilo, samo smo mi imali opcije samo preko Bitcoina i Webmoney-a) poništiti ćemo sve statuse sponsora i počet ćemo od poćetka (osim onih naravno onih, koji su nešto uplatili ove godine). 

Molim adresu za podrsku preko paypal

Thanked by 6 Members:
Maksimilijan1 , The Dude , Disco Ninja , volter , *BD4YU* , boden

TheProdigyy

TheProdigyy

Advanced Member

• Sponsor
  • PipPipPip
  • 148 posts
  • 230 thanks

Pozdrav svima,

Zamolio bih PayPal za uplatu donacije.

Ugodan ostatak dana!

Thanked by 8 Members:
Maksimilijan1 , The Dude , markocim , 3-Kamen-Od-Sunca , boden , Disco Ninja , volter , *BD4YU*

animtani

animtani

Newbie

• Sponsor
  • Pip
  • 1 posts
  • 6 thanks

Molim paypal link za donaciju. Hvala.

Thanked by 6 Members:
volter , Maksimilijan1 , *BD4YU* , The Dude , boden , Disco Ninja

smajovic

smajovic

Newbie

• Sponsor
  • Pip
  • 1 posts
  • 7 thanks
Pozdrav.

Adresa za PP da pustim donaciju?

Thanked by 7 Members:
volter , Prebond , The Dude , Maksimilijan1 , boden , Disco Ninja , *BD4YU*

rikee

rikee

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 0 thanks

Da li moze crypto? XRP recimo...

ParnY

ParnY

Bronze Member

• Administrator
  • 1,810 posts
  • 36369 thanks

Da li moze crypto? XRP recimo...

Prvi komentar, na prvoj stranici. BTC jedino jer njega donekle možemo iskoristiti za troškove koje imamo oko održavanja i rada foruma, sve druge crypto valute treba trejdati, otvarati račune, verificirati ih, itd.

oannz

oannz

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 posts
  • 480 thanks

Moze PayPal link?

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users