Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Stephen King

65 replies to this topic

sekab

sekab

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 215 posts
  • 32183 thanks
  • LocationKraljevo - Srbija

Stephen King - Očajavanje

Desperation%2B1.jpg

Evo još jednog remek dela iz pera Stivena KInga.

Drevni demon se probudio, može li ga neko zaustaviti?

PDF+ODT, jezik Hr

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Nadam se da će forster moći od ovoga da napravi dobar epub i mobi.

On to bolje radi od mene. :) :yes:

Thanked by 418 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,471 posts
  • 81828 thanks
  • LocationOut there

Evo još jednog remek dela iz pera Stivena KInga.

Drevni demon se probudio, može li ga neko zaustaviti?

a194.gif

epub, azw3

Hidden Content

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 403 Members:

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 7,875 posts
  • 407671 thanks
  • Locationnisam ja odavde

Vreća kostiju

vreca_kostiju.jpg

Vreća kostiju je nezaboravan i neverovatno napet roman Stivena Kinga, koji će držati vašu nepodeljenu pažnju od početka do kraja priče o tuzi i neraskidivim sponama izgubljene ljubavi, o novoj ljubavi progonjenoj tajnama iz prošlosti i o nevinom detetu zatečenom u stravičnoj unakrsnoj vatri.

King je smestio radnju mitske Vreće kostiju na teritoriju države Mejn, gde se priseća muka sredovečnog veoma popularnog pisca Majka Nunana, koji četiri godine nije u stanju da se otrgne od bola zbog gubitka voljene žene Džo i koji više ne može da podnese prazan ekran svog tekst-procesora.
Noći su mu naročito teške, jer ga progone izuzetno jasne noćne more o kući na jezeru. Uprkos snovima, a možda i zbog njih, Majk se konačno vraća Nasmejanoj Sari, izolovanom letnjikovcu Nunanovih...
Živopisna i očaravajuća kao i neki od Kingovih najnapetijih naslova, Vreća kostiju zrači onim što Ejmi Ten naziva "duhovitim i opsesivnim tonom Kingove moćne imaginacije". Nije tajna da je King jedan od najopčinjavajućih američkih pisaca. U Vreći kostiju, koju Glorija Nejlor opisuje kao "ljubavnu priču koja dotiče mračna mesta u svakom od nas" on dokazuje da je i jedan od najdirljivijih.

puno hvala za sken kalimero    c011.gif

pdf, epub i azw3

Hidden Content

16_bd_Untitled-1.png
Pomognite nam u održavanju našeg i vašeg sajta sa donacijom - više info na linku ispod

http://www.balkandow...je/#entry417322

Prijava mrtvih linkova
http://www.balkandow...ks/#entry164002

Kako napraviti pdf iz epuba
http://www.balkandow...ge-3#entry93114

Thanked by 536 Members:

ixtis

ixtis

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 341 posts
  • 54908 thanks

Stephen King - Potrebne stvari 1 i 2

(oba dela u jednom fajlu)

ImagesCAGKFYYK.jpg

U malen i tihi gradić Castle Rock, u kojem se svi dobro poznaju i žive mirnim i uhodanim ritmom, jednog dana dolazi stariji gospodin Leland Gaunt. On otvara trgovinu antikviteta. Isprva nepovjerljivi, sugrađani uskoro u trgovini pronalaze upravo one predmete koji su im posebno dragi iz sentimentalnih razloga. Za dječaka su to autogrami igrača bejzbola, za nestabilnu konobaricu porculanska lutka kakvu je njezin pokojni muž razbio, za svećenika misna posudica, za propalog alkoholičara jakna iz srednje škole, za Polly ogrlica od koje prestaje bol u zglobovima...

Izvor: pdf-ovi sa prve strane by sekab

Napomena: ispravljena gomila tekstualnih grešaka uočenih tokom čitanja; sređeni toc-ovi; footnote.

epub - hr

Hidden Content

Thanked by 441 Members:

ixtis

ixtis

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 341 posts
  • 54908 thanks

03fa55282063e7632811d29670f1ee2d.jpg

P.S. Kasno sam video da je forster već okačio epub, ali nije na odmet još jedna verzija (numeracija delova i chaptera je rađena po eng. verziji). Isravljene uočene greške, i tako to... ;)

Izvor: pdf/doc by KIKA

EPUB - HR

Hidden Content

Thanked by 274 Members:

ixtis

ixtis

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 341 posts
  • 54908 thanks

Stephen King

Rose Madder

394830.jpg

Rose Madder je mračna pripovijest o sudbini žene u braku sa surovim, lukavim i pokvarenim policajcem i njezinoj borbi za dostojniji život, ispletena od napetih niti trilera i protkana biserjem predivne ljubavne priče.

Rose Madder, naslov knjige, složena je igra riječima, pa je stoga ostavljena u izvorniku. "Rose madder" je naziv pigmenta mješavine intenzivno ljubičaste i intenzivno crvene boje, koju naši stručnjaci inače nazivaju 'meder'. U knjizi je prevedena kao grimizna. Rose Madder je ime žene sa slike. Rosie je ime glavne junakinje. Madder je komparativ od pridjeva 'mad', što znači ljut, bijesan, gnjevan, što je također važno za sadržaj knjige. Ujedno je to naziv za biljku broć, iz čijeg se korijena dobiva crvena boja, tzv. broćevo crvenilo

Izvor - pdf by KIKA

Napomena: Pročitano; ispravljene uočene greške; sređene footnote, ...

EPUB - HR

Hidden Content

Thanked by 348 Members:

ixtis

ixtis

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 341 posts
  • 54908 thanks

Stephen King

Hercevi u Atlantisu

HeartsInAtlantis.gif

Izvor: pdf sa prve strane by sekab

Napomena: Ispravljene sve uočene greške tokom čitanja. Sređene footnote i ubačeno nekoliko sličica iz eng. verzije.

epub - hr

Hidden Content

Thanked by 406 Members:

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 7,875 posts
  • 407671 thanks

Dr Sleep

Nastavak čuvenog Kingovog romana Isijavanje

Na auto-putevima širom Amerike, pleme ljudi Pravi čvor putuje u potrazi za hranom. Izgledaju bezazleno – uglavnom su matori, obučeni u mnogo poliestera, i venčani za svoje kuće na točkovima. Ali kao što Den Torens zna, a kuražna Abra Stoun saznaje, članovi Pravog čvora su kvazibesmrtni, jer se hrane „parom“ koju proizvode deca sa isijavanjem kada ih polako muče do smrti.
Progonjen neupokojenim žiteljima hotela „Vidikovac“, gde je u detinjstvu proveo jednu strahotnu godinu, Den je decenijama lutao i pokušavao da se ratosilja očevog zaveštanja očajanja, alkoholizma i nasilja. Najzad se skrašava u gradu u Nju Hempširu, nalazi utočište u zajednici Anonimnih Alkoholičara i dobija posao u staračkom domu gde ostaci njegove moći „isijavanja“ pružaju utehu ljudima na samrti. Uz pomoć dalekovidnog mačora, on postaje „dr Sleep“.

Den zatim upoznaje Abru Stoun, i upravo njen spektakularni talenat, najsjajnije isijavanje ikada viđeno, iznova raspaljuje njegove demone i priziva ga u bitku za Abrinu dušu i opstanak. 

sken kalimero    c014.gif

pdf, epub i azw3 srp.

Hidden Content

16_bd_Untitled-1.png
Pomognite nam u održavanju našeg i vašeg sajta sa donacijom - više info na linku ispod

Prijava mrtvih linkova

Thanked by 609 Members:

sekab

sekab

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 215 posts
  • 32183 thanks
  • LocationKraljevo - Srbija

Stiven King - Keri

kingcarriespanpbsm.jpg

Prvi roman Stivena Kinga.

Doživeo dve ekranizacije: prvu 1976. i drugu 2011. godine

PDF + EPUB, jezik srpski

Rađeno po epub-u Corry

Hidden Content

Thanked by 369 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,471 posts
  • 81828 thanks
  • LocationOut there

BUICK_8_1283902218P.jpg

Stephen King - Bjuik 8

Fantastični pripovedač koji može stvoriti potpuno novi svet i primorati čitaoca da živi u njemu' – Ekspres 'Odličan uvid u policijsku proceduru i nauku...roman obogaćen duplim zapletom koji prikazuje starenje, menjanje, i nestajanje ljudi tokom dve decenije...Impresivna obrada narativnog glasa, kao i obrada strukture i likova' – Sandej Tajms 'Glas jednako karakterističan i neodoljiv' – Skotsman 'Jedan od njegovih najsvežijih i najoriginalnijih romana...božanstveno izbalansirana knjiga. Ono što stvarno izdvaja ovaj roman jeste njegova vešta konstrukcija...Bjuik 8 je prelepa ekskurzija u novu narativnu teritoriju koja ponovo otkriva ovog umešnog pripovedača koji pravi neuobičajne izbore i na svakom ćošku odoleva očiglednom. Ova knjiga je vanzemaljska i očaravajuća koliko i sam Bjuik 8, prozor u Kingovu neverovatnu maštu' – Met Torn, Independant on Sandej

Hvala Severijanu!

epub, azw3

Hidden Content

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Thanked by 412 Members:

ixtis

ixtis

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 341 posts
  • 54908 thanks

Stephen King - Liseyna priča

(Obe knjige u jednom epub-u)

8f06989044c169e373afe6cd78e43d7d.jpg

Svaki brak ima svoje lice i naličje, a Lisey Landon morat će se suočiti s oboje, i to dvije godine nakon smrti svog muža, poznatog pisca Scotta Landona, čovjeka čija je prošlost bila ispunjena zastrašujućim tajnama. Njihova četvrt stoljeća duga veza bila je toliko snažna da Lisey i dalje u glavi čuje njegov glas, pa kada njezina katatonična sestra Amanda počne govoriti Scottovim glasom, Lisey to neće doživjeti nevjerojatnim, već neizbježnim.
Sređujući stvari nakon njegove smrti, Lisey će shvatiti kako se mora suočiti s velikim dijelom prošlosti koju je potisnula duboko u sebi. Uskoro će početi slijediti tragove koji će je dovesti do Scottova traumatičnog djetinjstva i jezivog svijeta zvanog Ktonska Luna, usput pokušavajući pomoći Amandi i spasiti se od pogibli. Morat će se suočiti i sa Scottovim demonima, te njegovim tajnim mjestom odakle je crpio nadahnuće, mjestom koje ga je moglo iscijeliti ali i uništiti. Puka želja za sređivanjem pokojnikove ostavštine pretvorit će se u dramatično putovanje u tamu.

U Liseynoj priči Stephen King ponovno će nam demonstrirati svoj nevjerojatni pripovjedački dar, te nenadmašnu sposobnost pronalaženja nadnaravnog u običnome svijetu. Samo je King sposoban dugačku, strastvenu vezu Scotta i Lisey Landon – a time i bilo koji dugogodišnji brak – prikazati kao fantastično carstvo s vlastitim zemljopisnim obilježjima i jezikom. Samo njemu uspijeva dočarati tamnu i duboko uznemirujuću kroniku o junacima i čudovištima, te njihove tragedije, tuge i sretne trenutke. Ovaj roman jest dirljiv prikaz patnje i gubitka, iskren prikaz braka, slavljenje odlučnosti žena i oda kolektivnoj imaginaciji koja se krije u svakome od nas.

Izvor: pdf-ovi skinuti sa neta.

Napomena: izvorni pdf-ovi su prepuni sitnih grešaka. Dosta toga sam ispravio tokom konvertovanja, ali s obzirom da knjigu nisam pročitao, nešto je i promaklo! ;)

epub - hr

Hidden Content

Thanked by 425 Members:

andrejs

andrejs

Newbie

• Members
  • Pip
  • 14 posts
  • 931 thanks

Stephen King - Ciklus Vukodlaka

epub sr/lat

Hidden Content

Thanked by 317 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,471 posts
  • 81828 thanks
  • LocationOut there

GROBLJE-KUCNIH-LJUBIMACA-00003879121229.

Stephen King - Groblje kućnih ljubimaca

Smrt, đavolski sigurna u sebe, postala je jedino čemu se mole.
Porodica Krid započinje novi život u prelepoj kući u Mejnu, malom, ruralnom mestu. U novom okruženju sve je bajkovito, previše dobro da bi bilo istinito. Zlokobna tajna koja vreba nadomak kuće vrlo brzo će se poigrati sa porodičnom idilom.
Kada nesrećna sudbina zadesi porodičnog mačka Čurča, na nagovor suseda, Kridovi odlučuju da ga zakopaju na starom indijanskom groblju iza kuće. Međutim, narednog dana, mačak se vraća kući, ali nije isti kao pre. A onda nastaje pravi užas ? sledeći tragično strada njihov mlađi sin.
Zastrašujuće zlo, gore i moćnije od samog pakla, nateraće ih da požele da smrt postane njihovo jedino utočište.
„Najstrašniji roman koji je Stiven King ikada napisao.” - Publishers Weekly

Sken: Kalimero :wub:

Obrada: WoodWorker i forster,

Jezik: srpski

Formati: epub, azw3, pdf

Hidden Content

Posted Image

Thanked by 654 Members:

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 7,875 posts
  • 407671 thanks

Kudžo

sdNfFBT.jpg

"Cujo" je knjiga koja dolazi iz, kako King sam kaže, njegovog "mračnog perioda". Naime tada je imao problema sa Owenom, njegovim srednjim sinom. Lekari su slutili da ima hidrocefalus, bolest od koje se umire. Ovo se odrazilo i na "Cujo"-a i na njegovu sledeću knjigu "Pet Sematary". I jedna i druga knjiga su isuviše mračne i ne deluju nimalo optimistički. 

U "Cujo"-u King na neki način ne koristi ništa što bi mogli nazvati natprirodnim. Jednostavno nam je pokazao da horor i teror ne trebamo izmiljati jer on je tu svuda oko nas. U stvari realnost u kojoj živimo predstavlja odličnu podlogu za dobru horor priču. Ta realnost ovde je mali gradić Castle Rock u državi Maine. Kingova umetnost zapažanja i pisanja seli horor u svakodnevni život. Ovoga puta njegova čudovita su: ravnodušnost, licemerje, pakost, egoizam, ... Tako možemo reći da je "Cujo", možda, predvidljiva priča o porodici koja pokušava da opstane uprkos tome što je lišena nekih osnovnih moralnih vrednosti, ideja, misli i emocija zbog kojih vredi živeti. Tu su i ostali likovi, ostala "čudovita": opasni alkoholičar Jo Chambers, njegova žena koja kada osvoji izvesnu sumu na lotu pokušava da pobegne i sa sobom povede sina kako ne bi postao jednoga dana kao i otac, zatim tu je i sam grad i mesta gde se njegovi žitelji okupljaju, porodica Trenton (otac, majka i sin)... Nedostaje li još nešto pa da ova priča izgleda savršena? 
Pa naravno, pas. Pas koji bi u svakom drugom romanu bio nešto poput Lassie, pas koji bi bio prijatelj svih žitelja grada a ponajviše dece. Da takav bi trebao biti..... ali ne u romanu Stephena Kinga. Kod njega pas mora imati sposobnost da se pretvori u monstruma. Tako upoznajemo Cujo-a, ogromnog psa bernandinca koji jednog dana loveći zeca biva zaražen virusom koji mu polako počinje da razara mozak. Fascinantno je kako se King indentifikovao sa psom. On u neku ruku postaje sam Cujo omogućivši čitaocu da posmatra šta se sve zbiva u njegovoj glavi i kako polako od dobrog psa postaje opasno čudovište. 

sken: forster posebne zasluge: severijan      hvala momci    a063.gif

pdf, epub i azw3

Hidden Content

16_bd_Untitled-1.png

Prijava mrtvih linkova

Thanked by 467 Members:

dexdex

dexdex

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,334 posts
  • 189039 thanks

Stephen King - Mrkli mrak, bez zvijezda

149369_3.jpg

Kada majstor horora poput Stephena Kinga svoju knjigu naslovi Mrkli mrak, bez zvijezda, znate da se sprema nešto uistinu spektakularno. Svi obožavatelji djela ovog legendarnog pisca bit će oduševljeni ovom zbirkom priča koje bi se podjednako lako mogle pričati uz logorsku vatru duboko u šumi ili ispod pokrivača u toplom krevetu. Četirima pričama zajednička je jedna tema: odmazda. I onda kad govore o brakovima poljuljanim težinom tajni crnih kao ugljen, o pohlepi i krivnji koje truju i gnoje sve pred sobom ili pak o tome kako je jedina stvar u koju možemo biti sigurni spoznaja da nam ono najgore tek slijedi.

Mrkli mrak, bez zvijezda odmah po izlasku proglašen je najboljom knjigom mjeseca te je ovjenčan uglednom nagradom Bram Stoker, a King nam je ponovno dokazao kako mu jednostavno – nema ravna.

izvor net

PDF,epub,azw3

Hidden Content

novi link, ispravljeno

Thanked by 619 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,471 posts
  • 81828 thanks
  • LocationOut there

Mizeri-60860.jpg

Stephen King - Mizeri

Pol Šeldon je čuveni pisac, koji je slavu stekao istorijskim romansama sa glavnom junakinjom Mizeri. Kada Pol doživi saobraćajnu nezgodu, ima tu sreću da ga sa mesta udesa spase medicinska sestra – Eni. Ispostavlja se da je Eni njegova najveća obožavateljka, i ona ga sa zadovoljstvom odvodi u svoju izolovanu kuću kako bi mu pružila negu. Međutim, nimalo je neće obradovati vest da Pol u poslednjem romanu ubija Mizeri.
Eni ni po koju cenu ne pristaje da se oprosti od Mizeri i zato želi da Pol napiše drugačiju priču: njegovo najveće delo, samo za nju. Ima mnogo načina da ga privoli na pisanje. Jedan od njih je igla. Drugi je sekira. Ako oni zakažu, Polova tamničarka može postati zaista gadna…

Gospodar ledene atmosfere strave, King maestralno upliće delove Polovog fiktivnog romana pisanog u zatočeništvu u rukopis sopstvenog dela i stvara jedan od najstrašnijih i najbolje napisanih romana ikada. Zakoračite u mračni svet druge strane slave i opsesivnih obožavalaca…

„Vrisak koji je odjeknuo širom sveta.“ – Pablišers vikli

„Zastrašujuće dobro napisano.“ – Indianapolis star

Scan i obrada: BD Team i Severijan

Jezik: Srpski.

Formati: PDF

Hidden Content

Formati: epub/azw3

Hidden Content

Posted Image

Thanked by 731 Members:

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 7,875 posts
  • 407671 thanks

Buđenje

BUDjENJE-150x0-00007422770137.jpg

Mračna i naelektrisana pripovest o zavisnosti, fanatizmu i onom što bi moglo da postoji s one strane života. 

Senka je pre otprilike pola veka pala preko dečačića koji se u dvorištu igrao plastičnim vojnicima, u malom gradu u Novoj Engleskoj. Džejmi Morton podigao je glavu i ugledao upečatljivog muškarca, novog sveštenika, prečasnog Čarlsa Džejkobsa, koji će uz pomoć divne supruge preobraziti lokalnu crkvu. Svi muškarci i dečaci pomalo će se zaljubiti u gospođu Džejkobs; žene i devojčice gajiće slična osećanja prema prečasnom Džejkobsu – uključujući Džejmijevu majku i voljenu sestru, Kler. Prečasni će uspostaviti dublju vezu sa Džejmijem, zasnovanu na tajnoj opsesiji. Kad tragedija zadesi porodicu Džejkobs, harizmatični sveštenik narugaće se pred preneraženom pastvom svim religioznim uverenjima i prokleti boga. Zbog toga će biti prognan iz grada. 

Džejmija će proganjati sopstveni demoni. Zaljubiće se u gitaru u trinaestoj, sviraće s bendovima po čitavoj zemlji i živeti nomadskim životom barskog rokenrol muzičara, bežeći od užasavajuće porodične tragedije. Trideset i neku dočekaće navučen na heroin, izgubljen i očajan. Ponovni susret sa Čarlsom Džejkobsom ostaviće duboke posledice na obojicu. Njihova veza postaće pakt, jači i od onog sa đavolom. Džejmi će otkriti da rivajval ima brojna značenja. 

Bogato i onespokojavajuće štivo proteže se na više od pet decenija, do raspleta strašnijeg od svih koje je Stiven King napisao.

sken i obrada: BD tim  

pdf, epub i azw3

Hidden Content

16_bd_Untitled-1.png

Prijava mrtvih linkova

Thanked by 686 Members:

nebojsa2

nebojsa2

Newbie

• Members
  • Pip
  • 19 posts
  • 803 thanks

Stephen King  -  Tamna Polovica

28090b4f0ba8309c26a864471fc84004.jpg

Tamna polovica je osobna priča o Thadu Beaumontu, a započela je u njegovoj jedanaestoj godini, kada je završio u bolnici. Pod dijagnozom tumora mozgu Thad je bio operiran, no umjesto tumora, otkrili su ostatke njegova organički pojedenog brata. Thad za to nikada nije saznao, a danas živi kao pisac i nije naročito popularan. Njegova djela doživljavaju osrednje ocjene, a fanova nema mnogo. Međutim, Thad pod pseudonimom „George Stark“ oslobađa tamnu stranu uma i piše mračna kriminalistička djela, a ona doživljavaju suprotno – opći uspjeh. Nakon što Thad odluči ubiti Starka i iz toga izvesti šalu, nedugo potom oko njega započinju krvava ubojstva koja navodno čini – Stark, izmišljotina njegova uma. Thadu ubrzo na vrata pokuca policija, a njegova žena počinje mijenjati njihov odnos, posebno zabrinuta za njihovo dvoje djece blizanaca. Thad će biti prisiljen suprotstaviti se pojavi Georga Starka, ma kakva bila, ali prije toga, o čemu se tu doista radi, to će na vlastitoj koži tek morati doživjeti.

pdf
latinica
izvor, NET
obrada, nn

Hidden Content

Thanked by 395 Members:

ixtis

ixtis

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 341 posts
  • 54908 thanks

Stephen King

TAMNA POLOVICA

%7BC2B8C7D9-6199-4797-87E3-19144B37070F%

Tamna polovica je osobna priča o Thadu Beaumontu, a započela je u njegovoj jedanaestoj godini, kada je završio u bolnici. Pod dijagnozom tumora mozgu Thad je bio operiran, no umjesto tumora, otkrili su ostatke njegova organički pojedenog brata.
     Thad za to nikada nije saznao, a danas živi kao pisac i nije naročito popularan. Njegova djela doživljavaju osrednje ocjene, a fanova nema mnogo.
Međutim, Thad pod pseudonimom „George Stark“ oslobađa tamnu stranu uma i piše mračna kriminalistička djela, a ona doživljavaju suprotno – opći uspjeh. Nakon što Thad odluči ubiti Starka i iz toga izvesti šalu, nedugo potom oko njega započinju krvava ubojstva koja navodno čini – Stark, izmišljotina njegova uma. Thadu ubrzo na vrata pokuca policija, a njegova žena počinje mijenjati njihov odnos, posebno zabrinuta za njihovo dvoje djece blizanaca. Thad će biti prisiljen suprotstaviti se pojavi Georga Starka, ma kakva bila, ali prije toga, o čemu se tu doista radi, to će na vlastitoj koži tek morati doživjeti.

EPUB - HR

Hidden Content

Thanked by 530 Members:

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 7,875 posts
  • 407671 thanks

Mrtva zona

The Deaf Zone (1979)

Please Login or Register to see this Hidden Content

Upoznajte Džonija Smita, palanačkog učitelja koji će zavrteti točak sudbine i osvojiti putovanje od četiri i po godine u MRTVU ZONU.

Kada je imao šest godina, Džoni je na klizanju povredio glavu – kao uspomena na taj incident, ostala mu je velika čvoruga na čelu i neobični i pomalo jezivi predosećaji, precizna predviđanja događaja iz budućnosti...

Godinama kasnije, njegov život dramatično se menja u strašnoj saobraćajnoj nesreći. Uslediće tama. Duga, duga tama u hladnom limbu. Džoni će se iz kome probuditi sa ukletim talentom da vidi strašnu sudbinu koja čeka čovečanstvo – talentom koji će ga suočiti sa harizmatičnim i opasnim čovekom gladnim moći.

„Divno... impresivno... Stiven King vas sa zastrašujućom lakoćom navodi da poverujete u Džonija Smita.“ – Njujork tajms 

sken i obrada skena: Cyrano i jaske   c011.gif

pdf, epub i azw3

Hidden Content

16_bd_Untitled-1.png

Prijava mrtvih linkova

Thanked by 664 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users