Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Pozdrav svima...

10 replies to this topic

Ghost Rider

Ghost Rider

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 210 posts
  • 3243 thanks
  • LocationNikšić

Već 15 godina sam na internetu....Znači bukvalno od samih početaka....Programer sam a i imam svoj servis Računara...Nekad sam bio Moderator na Rapidserbia forumu (u vrijeme kad je forum bio odlican).....Tvorac sam "Brda" tutorijala koje danas mnogi postavljaju po internetu pod svojim imenom....Bio sam moderator na dosta foruma među ostalima i "***"na kojem mi se nesviđa odnos  admina prema forumu i vrijednim članovima i "Click4down" na kojem sam bio jedan od osnivača...sve dok nije ugašen jer nije bilo vremena da se posvetimo forumu u dovoljnoj mjeri...Jer smo svi u međuvremenu postali porodični ljudi...Bavim se programiranjem(mada sve ređe) jer sam se okrenuo 3D animaciji i Video montaži....prvi put sam preksinoć "izguglao" ovaj forum kad sam nešto tražio po netu...Iznenadio sam se koliko je dobro organizovan i uređen....Svaka čast Adminima i Modovima foruma ...Takođe i zavidan broj članova, mada pitanje koliko je stvarno aktivnih....Toliko od mene...Još samo da kažem da ukoliko nekome treba pomoć u vezi bilo čega iz moje struke slobodno neka se obrati....pomoći ću koliko mogu.... 

Posted Image

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 24,446 posts
  • 1257682 thanks
  • Locationscrls

Dobro dosao na forum, ime jednoga bivseg kojeg si naveo je uklonjeno, jer da smo ostavili bila bi potrebna dezinfekcija, prljavstine nisu dozvoljene ovde. Sve ostalo jeste, dok god postujes ostale ljude kao sto ces i sam biti. Uzdravlje i uzivaj.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

janja

janja

Silver Member

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 4,095 posts
  • 207147 thanks
  • Locationbalkandownload

Dobro došao!

Ghost Rider

Ghost Rider

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 210 posts
  • 3243 thanks
  • LocationNikšić

Potpuno se slažem sa konstatacijom......i hvala na brzom odgovoru....

Posted Image

Joshida Kagero

Joshida Kagero

Silver Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPipPip
  • 3,915 posts
  • 2930 thanks
  • Location/root

Dobrodosao ;)

Ko nema u vugla, ima u Gugla
Posted Image

Proklete pijavice i bezkicmenjaci!

Ghost Rider

Ghost Rider

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 210 posts
  • 3243 thanks
  • LocationNikšić

Bolje vas našao ;)

Posted Image

Guest_**offline**_*

Guest_**offline**_*
  • Guests
  • thanks

Pozdrav i  od mene .

Ghost Rider

Ghost Rider

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 210 posts
  • 3243 thanks
  • LocationNikšić

Hvala!!!

Posted Image

nela012

nela012

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 2,235 posts
  • 164392 thanks

Dobrodošao

Knjiga dobija život tek čitanjem.

Čitalac joj daje život, sastavljajući slike koje stvaraju imaginarni svet u kojem likovi žive.

(Musso)

bibi

bibi

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6,164 posts
  • 31244 thanks
  • LocationBD Caffe

Ghost Rider, ja sam jedna od članica ovog foruma do kog sam došla sasvim slučajno (knjige su mi pokazale put). Onog dana kada sam se priključila, prvi put sam se uključila u čatovanje a neki od ovih ludi koji su tebi poželjeli dobro došlicu isto tako su postupili prema meni, što me iznenadilo jer kod drugih (mislim na druge forume čiji sam bila član) to nijesam doživjela. Čak su me neki od njih i kontaktirali putem poruka i tako me "oslobodili"  i podstakli da aktivno učestvujem u stvarima koje me interesuju. Toga na drugim forumima nije bilo, tako da tamo ništa nisam pokušavala jer nisam imala petlje. U početku sam se slabo snalazila ali sam u svakom trenutku imala slobode da pojedine pitam bez srama za neke možda glupe stvari koje su mi u tom trenutku bile nepoznanica. I znaš šta, na svako moje pitanje bih dobila odgovor i uputstva sa mnogo adresa. Sve je to dovelo do toga da čim uhvatim vremena "uletim" na BD da vidim šta ima novo jer se tu osjećam lijepo. Mislim da forum ne čini našminkan izgled već ljudi koji ga stvaraju i održavaju, njihov odnos prema članovima i sadržaj, a BD čine divni i vrijedni ljudi. Zato dobro došao i želim ti lijep provod kao što ga mi imamo svaki dan. :)

Mrtve linkove prijaviti na dugme Report

Ghost Rider

Ghost Rider

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 210 posts
  • 3243 thanks
  • LocationNikšić

Hvala vam svima na dobrodošlici.....Kako sam gore napisao ja jesam slučajno došao na ovaj forum...Ali moje znanje nije slučajno...već je stečeno mukotrpnim radom i učenjem...nikad mi niko nije dao ni jedan savjet kako da nešto uradim lakše ili brže...Iz tog razloga sam ja odlučio još odavno da svoje znanje dijelim sa svima koji to budu znali da cijene...Bio sam Admin i moderator na dosta foruma...svi su bili u početku super a onda dođe vrijeme da se gazde "pokondire"....Brišu postove....Šalju opomene bez razloga...neko moze sve neko nista.....Ili još gore Ugase forum bez ikakvog konsultovanja i čitav trud sastavljen od dana i dana predanog rada ode u vjetar...Na internetu ima da sad ne preuvelicavam ali makar petsto tutorijala koje sam postavio za ovih petnaest godina(svi su na srpskom jeziku)....Znali su da ih obrisu pa da posle pola godine ili godinu iste postave pod svojim imenom na forumu koji su u tom momentu Update-ovali...Zbog toga sam i prestao da postujem...na rapidserbija sam bio moderator prije pet godina kad mi je "kolega" brisao preko petsto postova u jednoj temi sa tutorijalima...a admin nista nije ucinio....Kasnije je isti taj kolega te MOJE tutorijale postavio na sada vec ugaseni forum "enterwarez"...Pa sam malo izgubio vjeru u sve te priče o pravom "Altruizmu"...Nadam se da ovdje nije takav slučaj, Makar mi tako izgleda na prvi pogled....Još jednom hvala vam svima na dobrodošlici i ukoliko bilo kome treba kakav savjet ili pomoć o bilo čemu vezano za moju struku slobodno me kontaktirajte....

Posted Image

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users