Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)

John Shors - Pod mermernim svodom

1 reply to this topic

Guest_Veš[email protected]_*

Guest_Veš[email protected]_*
  • Guests
  • thanks

pkkh.jpg

Zasenjujuće putovanje u XVII vek u Hindustanu, čiji vladar, satrven bolom zbog smrti voljene žene, započinje gradnju veličanstvenog spomenika koji će svedočiti o čudu njihove ljubavi. Prekrasna građevina uskoro će postati čuvena pod imenom Tadž Mahal. Priču o ljubavi svojih roditelja i nastanku Tadž Mahala pripoveda princeza Džahanara, preplićući s njome i sopstvenu priču – o nedopuštenoj ljubavi prema slavnom graditelju koji je podizao ovaj dragulj arhitekture. Naspram nezamislivog bogatstva i blagostanja, ubilačka i tiranska ćud Džahanarinog brata isplešće burno poglavlje istorije od koga će ipak, kao najvažnija, ostati upamćena nepomućena lepota jedne velike ljubavi. Knjigu su prevele Marija Obadović i Marija Stajić. „Divna priča o ljubavi i istrasti, odličan način da ne napuštajući udobnost svoje fotelje otputujete u jednu nepoznatu zemlju.“ Sent Piterzburg tajms „Ova knjiga je dragulj, čist i sjajan kao oni što krase zidove Tadž Mahala.“ Forvordov magazin

Format: PDF

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 95 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,426 posts
  • 74222 thanks
  • LocationOut there

Kompletno sređen epub i mobi (po želji gstanic):

ePub/mobi

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 77 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users