Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Peter Freund - Laura serijal

7 replies to this topic

sekab

sekab

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 209 posts
  • 28880 thanks
  • LocationKraljevo - Srbija

Peter Freund - 01. Laura i tajna Aventere

djecja_laura_i_tajna_aventerre.jpg

Ovo je prva knjiga iz serijala priča o devojčici Lauri Leander i tajanstvenom paralelnom svetu Aventere.

Originalan doc je ibs-ov, znam sigurno jer sam skinula sa njegovog naloga, davno doduše, gde je stavljao nesređeni materijal. Hvala Ibs.

Obrada, ispravke i ukrasi su moji

Jezik HR, latinica, PDF+ODT

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Edited by sekab, 22 March 2016 - 09:25.

Thanked by 60 Members:
epiapi , lodyssey , miloske78 , maajde , Gogili21 , TalijaA , ivan gnjavic , anza , danijelataskov , OliVera4 , Igor_88 , radoje003 , anisena , anais0808 , Tanja 1971 , s3ptease , sanjanesaluka , MackKeny , JecaiVlada , mtkiki , dulejov , zakizaki , fudo55 , zabu , Jovanka16 , zmilosavljevic , kartagina1954+ , skitnica1 , misRosali , anjamemedova , rajka.bogda , bmb , sandokan036 , Dixie , dzvrljava , hajduk123 , mell , goranc , Ivo68 , onamalavojcica , Zlobo , dragon72 , sashkitza89 , bobyangel , zdenkaberanic , vadriana , jajajajaja , sinke73 , joker994 , mato.m , bilja66 , sasha85ns , aloe , todra , bonajlibroj , T-omo , zocko982 , Zrinjac , Andi:) , saleanddeki

sekab

sekab

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 209 posts
  • 28880 thanks

Peter Freund - Laura i pečat sedam mjeseca

9789536685325.jpeg

Druga knjiga iz serijala o Lauri Leander.

Nesređeni doc takođe ibs-ov. Hvala!

Obrada i sređivanje moje.

Jezik HR, Latinica, PDF+ODT

Hidden Content

Čitajte i uživajte.

Edited by sekab, 22 March 2016 - 09:26.

Thanked by 53 Members:
epiapi , lodyssey , miloske78 , maajde , TalijaA , ivan gnjavic , danijelataskov , Igor_88 , anisena , Tanja 1971 , LauraDown , s3ptease , sanjanesaluka , MackKeny , JecaiVlada , mtkiki , dulejov , zakizaki , fudo55 , kartagina1954+ , misRosali , anjamemedova , rajka.bogda , bmb , sandokan036 , Dixie , hajduk123 , mell , goranc , Ivo68 , onamalavojcica , Zlobo , dragon72 , sashkitza89 , bobyangel , zdenkaberanic , mina611 , vadriana , sovaso , jajajajaja , sinke73 , joker994 , mato.m , vesna1978 , bilja66 , aloe , todra , bonajlibroj , T-omo , zocko982 , Zrinjac , Andi:) , saleanddeki

sekab

sekab

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 209 posts
  • 28880 thanks

Peter Freund - Laura i kletva zmajskih kraljeva

slika13754%29.jpg

Četvrta knjiga u serijalu o Lauri Leander-

Ako neko ima treću knjigu neka postavi, ja je nažalost nemam.

Treća knjiga se zove Laura i tajna srebrne sfinge.

Ovu knjigu ne znam ko je radio, ja sam je samo obradila. Ipak hvala!

Jezik HR, Latinica, PDF+ODT

Hidden Content

Edited by sekab, 22 March 2016 - 09:27.

Thanked by 54 Members:
epiapi , miloske78 , maajde , ivan gnjavic , danijelataskov , Igor_88 , anisena , Tanja 1971 , LauraDown , s3ptease , sanjanesaluka , JecaiVlada , mtkiki , dulejov , zakizaki , fudo55 , goga786 , kartagina1954+ , Dalmatino , misRosali , anjamemedova , rajka.bogda , bmb , sandokan036 , Dixie , marjan.st , mell , goranc , Nessolina , Ivo68 , onamalavojcica , User_King_Name , Zlobo , sashkitza89 , bobyangel , joker994 , zdenkaberanic , mina611 , vadriana , sovaso , jajajajaja , sinke73 , mato.m , kozana , bilja66 , aloe , todra , bonajlibroj , T-omo , zocko982 , Zrinjac , Andi:) , saleanddeki , zagica8

Pepe le Tvor

Pepe le Tvor

Silver Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPip
  • 2,613 posts
  • 129591 thanks

Peter Freund - Laura i zagonetka Srebrne Sfinge (3. deo)

x11_zpsb88b2863.jpg

Laura ima tek trinaest godina, ali ima neobične moći i dobre prijatelje. Uz njihovu pomoć upustit će se u gotovo bezizglednu borbu protiv Crnoga kneza Borborona koji je zarobio njena oca. Kako bi ga spasila, hrabra djevojčica mora pronaći čarobni mač Bljesak i otputovati u opasne Sudbonosne planine. Ali ondje vreba Srebrna sfinga, koja propušta samo one koji točno odgovore na njenu zagonetku. Pogrešan odgovor znači sigurnu smrt. U pratnji svoga konja Oluje, Laura luta začaranom džunglom, sve dok se napokon ne nađe pred pogledom rubinskih očiju zastrašujućeg mitskog bića...

scan: Giga  :flower:  :flower: 

obrada: Pepe le Tvor

hr/lat; pdf

Hidden Content

Sve ima svoj kraj, osim ljudske gluposti

Thanked by 51 Members:
nesavma , epiapi , miloske78 , maajde , ivan gnjavic , jelka36 , danijelataskov , Igor_88 , anisena , Tanja 1971 , LauraDown , s3ptease , MackKeny , JecaiVlada , zakizaki , fudo55 , kartagina1954+ , misRosali , anjamemedova , rajka.bogda , bmb , sandokan036 , Dixie , marjan.st , mell , goranc , Ivo68 , onamalavojcica , Zlobo , sashkitza89 , bobyangel , joker994 , zdenkaberanic , mina611 , vadriana , sovaso , jajajajaja , sinke73 , mato.m , kozana , vesna1978 , bilja66 , aloe , todra , bonajlibroj , T-omo , zocko982 , Zrinjac , Andi:) , saleanddeki , zagica8

Thalia

Thalia

Advanced Member

• Banovan
  • PipPipPip
  • 141 posts
  • 21371 thanks

Peter Freund - 01. Laura i tajna Aventere

djecja_laura_i_tajna_aventerre.jpg

Ovo je prva knjiga iz serijala priča o devojčici Lauri Leander i tajanstvenom paralelnom svetu Aventere.

Originalan doc je ibs-ov, znam sigurno jer sam skinula sa njegovog naloga, davno doduše, gde je stavljao nesređeni materijal. Hvala Ibs.

Obrada, ispravke i ukrasi su moji

Jezik HR, latinica, PDF+DOC

epub  /  HR

Hidden Content

Edited by Mmelita, 25 September 2016 - 06:49.
Obnovljeno

Thanked by 39 Members:
epiapi , lodyssey , maajde , iljocare , TalijaA , ivan gnjavic , anza , danijelataskov , OliVera4 , Igor_88 , radoje003 , anisena , JecaiVlada , anais0808 , Tanja 1971 , s3ptease , sandra-pavlovic , sanjanesaluka , MackKeny , dulejov , fudo55 , Jovanka16 , kartagina1954+ , kikicmakic , misRosali , anjamemedova , mave , bmb , sandokan036 , Dixie , komeci , brdm2 , dragon72 , bobyangel , micimac7 , todra , T-omo , zocko982 , saleanddeki

Thalia

Thalia

Advanced Member

• Banovan
  • PipPipPip
  • 141 posts
  • 21371 thanks

Peter Freund - Laura i pečat sedam mjeseca

9789536685325.jpeg

Druga knjiga iz serijala o Lauri Leander.

Nesređeni doc takođe ibs-ov. Hvala!

Obrada i sređivanje moje.

Jezik HR, Latinica, PDF+DOC

Čitajte i uživajte.

epub, azw3  /  HR

Hidden Content

Thanked by 34 Members:
epiapi , lodyssey , maajde , iljocare , TalijaA , ivan gnjavic , danijelataskov , OliVera4 , Igor_88 , radoje003 , anisena , JecaiVlada , anais0808 , Tanja 1971 , s3ptease , sandra-pavlovic , dulejov , fudo55 , Jovanka16 , zmilosavljevic , kartagina1954+ , anjamemedova , mave , bmb , sandokan036 , Dixie , komeci , brdm2 , dragon72 , bobyangel , micimac7 , LidijaBB , todra , zocko982

Thalia

Thalia

Advanced Member

• Banovan
  • PipPipPip
  • 141 posts
  • 21371 thanks

Peter Freund - Laura i zagonetka Srebrne Sfinge   (3. deo)

x11_zpsb88b2863.jpg

scan: Giga  :flower:  :flower: 
obrada: Pepe le Tvor

hr/lat; pdf+doc

epub  /  HR

Hidden Content

Edited by Mmelita, 25 September 2016 - 06:51.
obnovljeno

Thanked by 44 Members:
ArmandHammer , nesavma , epiapi , lodyssey , iljocare , TalijaA , ivan gnjavic , danijelataskov , OliVera4 , Igor_88 , radoje003 , anisena , JecaiVlada , vladislavrac , anais0808 , Tanja 1971 , s3ptease , sandra-pavlovic , sanjanesaluka , MackKeny , dulejov , fudo55 , Jovanka16 , zmilosavljevic , kartagina1954+ , anjamemedova , mave , bmb , sandokan036 , Dixie , mell , komeci , brdm2 , onamalavojcica , dragon72 , bobyangel , SavaR , goga134 , micimac7 , LidijaBB , todra , T-omo , zocko982 , saleanddeki

Thalia

Thalia

Advanced Member

• Banovan
  • PipPipPip
  • 141 posts
  • 21371 thanks

Peter Freund - Laura i kletva zmajskih kraljeva

slika13754%29.jpg

Četvrta knjiga u serijalu o Lauri Leander-

Ovu knjigu ne znam ko je radio, ja sam je samo obradila. Ipak hvala!

Jezik HR, Latinica, PDF+DOC

epub, /  HR

Hidden Content

Edited by Mmelita, 25 September 2016 - 06:52.
obnovljeno

Thanked by 45 Members:
ArmandHammer , epiapi , lodyssey , maajde , iljocare , TalijaA , ivan gnjavic , danijelataskov , OliVera4 , Igor_88 , radoje003 , anisena , JecaiVlada , vladislavrac , anais0808 , Tanja 1971 , LauraDown , s3ptease , sandra-pavlovic , sanjanesaluka , MackKeny , dulejov , fudo55 , Jovanka16 , zmilosavljevic , kartagina1954+ , Dalmatino , misRosali , anjamemedova , mave , bmb , sandokan036 , Dixie , marjan.st , komeci , brdm2 , dragon72 , bobyangel , SavaR , goga134 , micimac7 , todra , T-omo , zocko982 , saleanddeki

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users