Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Olen Steinhauer

olen steinhaiuer stajnhauer

5 replies to this topic

kalimero

kalimero

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 138 posts
  • 19587 thanks

olen.jpg

Olen Steinhouer (Olen Stajnhauer) od­ra­stao je u Vir­dži­ni­ji, a otad je ži­veo u Džor­dži­ji, Mi­si­si­pi­ju, Pen­sil­va­ni­ji, Tek­sa­su, Ka­li­for­ni­ji, Ma­sa­ču­set­su i Nju­jor­ku. Iz­van SAD, ži­veo je u Hr­vat­skoj, Če­škoj i Ita­li­ji. Sad ži­vi u Ma­đar­skoj sa že­nom i ćer­kom.

Nje­gov pr­vi ro­man, The Brid­ge of Sighs (2003), za­po­čeo je se­ri­jal od pet knji­ga ko­je se ba­ve Hlad­nim ra­tom u Is­toč­noj Evro­pi, i bio je no­mi­no­van za pet na­gra­da.
Po­sled­nji ro­man iz tog se­ri­ja­la, Vic­tory Squ­a­re (2007), pro­gla­šen je za jed­nu od knji­ga go­di­ne po iz­bo­ru ured­ni­ka Nju­jork taj­msa.
Nakon toga napisao je trilogiju (The Tourist, The Nearest Exit, An American Spy) o sve­tu me­đu­na­rod­ne špi­ju­na­že na­kon je­da­na­e­stog sep­tem­bra. 

Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega.

Thanked by 7 Members:
Natasa7777777 , Milo103 , s3ptease , kosingas , slabun69 , mihaildz , gocigoci

kalimero

kalimero

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 138 posts
  • 19587 thanks

Olen Steinhauer: TURISTA

Tourist.jpg

Majlo Viver je pokušao za sobom da ostavi svoj nekadašnji život prepun tajni i laži u kojem je radio za Centralnu obaveštajnu službu kao „turista”, tajni agent bez kuće i identiteta. Međutim, povlačenje s terena će postati nemoguće u trenutku kad hapšenje traženog ubice dovede do istrage jednog od Majlovih najstarijih kolega.

Jezik: srpski, latinica

Format: epub, mobi, azw3

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 99 Members:

kalimero

kalimero

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 138 posts
  • 19587 thanks

Olen Steinhauer: NAJBLIŽI IZLAZ

nearest+exit.jpg

Prisiljen da se oprosti od mirnog života, Majlo Viver nema mnogo izbora; moraće da se vrati svom nekadašnjem zanimanju „turiste”. Da bi ponovo mogao da obavlja prljave poslove za CIA­-u, treba da dokaže odanost novim šefovima koji ne znaju mnogo o Viverovoj prošlosti.

Jezik: srpski, latinica

Format: epub, azw3

Hidden Content

Thanked by 95 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,433 posts
  • 76788 thanks
  • LocationOut there

americki_spijun.jpg

Olen Steinhauer - Američki špijun

Treća knjiga iz sjajnog serijala o Majlu Viveru

Scan i obrada: balkandowload team

Jezik: Srpski, latinica 

Formati: epub, azw3, pdf

Hidden Content

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 112 Members:

boden

boden

Gold Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,113 posts
  • 148539 thanks

Olen Steinhauer: TURISTA

PDF SR

Hidden Content

Thanked by 54 Members:
Blaze , epiapi , Jovanka16 , Natasa7777777 , miloske78 , raka128 , biba01 , rus975 , reality , kvlslj , bobyangel , Cidonia , Brankadj , dinobakar , danijelataskov , JecaiVlada , anisena , djoxxx , Tanja 1971 , Milo103 , s3ptease , ender , zakizaki , alien_from_theMoon , hurricanez , Mendacium , testog , slabun69 , DescendingA , kartagina1954+ , orhideja123 , autonawy , Dixie , cvrkut13 , Koati , Vesna Spring , elijanelijan , natekan , safronije , Jelena1984 , snavka , sinke73 , bruja , stantaus , Milodijete , bilja66 , tymoty , naucnik2 , Veka22 , majakiss , povelja135 , Stress , gocigoci , draganast

boden

boden

Gold Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,113 posts
  • 148539 thanks

Olen Steinhauer: NAJBLIŽI IZLAZ

PDF SR

Hidden Content

Thanked by 58 Members:
Blaze , epiapi , Jovanka16 , Natasa7777777 , miloske78 , raka128 , biba01 , rus975 , reality , gorde969 , bobyangel , Cidonia , Brankadj , dinobakar , danijelataskov , JecaiVlada , anisena , djoxxx , Tanja 1971 , Milo103 , s3ptease , ender , zakizaki , alien_from_theMoon , hurricanez , Mendacium , testog , slabun69 , DescendingA , kartagina1954+ , orhideja123 , autonawy , Dixie , ilija1 , alkica , cvrkut13 , Koati , Vesna Spring , rutracker , komeci , joejoe , natekan , safronije , Jelena1984 , snavka , sinke73 , bruja , stantaus , Milodijete , bilja66 , tymoty , naucnik2 , Veka22 , majakiss , povelja135 , Stress , gocigoci , draganast

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users