Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Steve Mosby

Seve Mosby Mračna Soba Maračna Soba Stiv Mozbi

1 reply to this topic

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,431 posts
  • 76470 thanks
  • LocationOut there

mracna-soba-stiv-mozbi.jpg

Za inspektora Endrua Hiksa rešavanje ubistava je stvar logike: obično se ispostavi da su početne sumnje bile opravdane. Kad policija pronađe telo brutalno prebijene mlade žene, Hiks će svu pažnju usredsrediti na njenog bivšeg dečka. No ubrzo će pokazati da nesrećna devojka nije jedina žrtva koja je tako skončala, a ništa ne ukazuje na vezu između svirepo, nasmrt pretučenih ljudi. Njihov ubica je nova vrsta zločinaca, od onih koji uživaju u haosu. Da bi preživeo, Hiks mora da se suoči ne samo sa serijskim ubicom koji naizgled nema motiv za svoja zlodela već i sa mračnim tajnama sopstvene prošlosti.

zahvalnost na obradi - Nepravdi a200.gif

epub, azw3

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 130 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,431 posts
  • 76470 thanks
  • LocationOut there

kosmar_vv.jpg

Steve Mosby - Košmar

Dok prati trag opakog progonitelja koji upada u kuće usamljenih žena, istražiteljka Zoi Dolan sve čvršće veruje u izreku da su ljubav i mržnja dve strane iste medalje. Uljez, kako su nazvali izopačenog nasilnika, napada naizgled i nasumice, i Zoi ni na koji način ne može da predvidi njegov sledeći potez.

Sve dok volonterka SOS linije Džejn Vebster ne dobije čudan poziv: muškarac koji se obratio za pomoć otvoreno govori o ženama koje je usmrtio, o svojoj ljubavi prema njima, koju je u krvi ugušio. Njegova ispovest upravo je ono za čim Zoi traga, ali nit koju je uhvatila povukla ju je duboko u uznemirujuću prošlost.

Džejn, Zoi i sve ostale devojke u gradu više nigde nisu bezbedne, ponajmanje u sopstvenom domu...

Scan i obrada: Balkandownload ebook team & hat-tip-smiley-emoticon.gif

Jezik: srpski, latinica.

Formati: epub, azw3

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 127 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users