Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Pozdrav iz Berlina

5 replies to this topic

Carletto

Carletto

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 52 posts
  • 75 thanks
  • LocationBerlin

Tragajuci po razlicitim potraznim masinama o stranama gde mogu da se nadju domace i strane casopise za download-ovanje, nasao sam ovaj Forum i hocu da vam se pretstavljam. Imam 39 godina i zivim ukupno 35 godina u glavnom gradu Nemacke, a cetiri godina sam ziveo u rodnom mestu moga oca u juznoj Italiji. Moja majka mi je iz Srbije (tacnije iz Vojvodine) i imam mnogobrojnu rodbinu u Beogradu ili Novom Sadu. Iz teskih zdrvastvenih razloga moje porodice i mene, pre svega moga oca nismo bili u otadzbini ni u Italiji vise od 16 godina, a na zalost ne verujem da ce se to tako brzo vise desiti. Ali ipak se potrudimo da drzimo kontakt koliko nam je moguce.

Moji interesi su razliciti, pocevsi od sve vrste elektronske dance muzike i malo poznatijih hitova 70 do 90ih godina razlicitih zanrova (pa i domace pop-rock muzike), pricam vise jezika i zavrsio sam visu trgovacku skolu za veliku i spoljnu trgovinu a i imam italijansku pola-maturu tzv. srednje skole i nemacke srednje skole. Imam velike interese i u masovnim medijima (pocevsi od radio do televizije, kablovske mreze ili satelitske programe i sve sto je povezano sa njima, znaci od tehnike pa do historije). Zanima me i opste znanje, znaci od politike do svakodnevnih problema naseg zivota i drustva.

Nadam se da cu ovde naci ono sto me zanima i da cu se i druziti sa vama.

Srdacan pozdrav iz Berlina.cool.png

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 24,537 posts
  • 1289718 thanks
  • Locationscrls

Dobrodosao, uzivaj na forumu.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

bibi

bibi

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6,164 posts
  • 31600 thanks
  • LocationBD Caffe

Dobro nam došao!

Mrtve linkove prijaviti na dugme Report

Carletto

Carletto

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 52 posts
  • 75 thanks
  • LocationBerlin

Puno vam se zahvaljujem za dobrodoslicu, bas mi je drago. :)

Guest_**offline**_*

Guest_**offline**_*
  • Guests
  • thanks

Dobodoslica i od mene i uzivaj

nela012

nela012

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 2,240 posts
  • 168149 thanks

Dobro nam došao i nadam se da će ti se svideti ovde.

Knjiga dobija život tek čitanjem.

Čitalac joj daje život, sastavljajući slike koje stvaraju imaginarni svet u kojem likovi žive.

(Musso)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users