Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Sally Green - Half bad trilogija

4 replies to this topic

nela012

nela012

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 2,175 posts
  • 147684 thanks

Sally Green - Tama u meni

Half bad 1

tama-u-meni.jpg?resize=207%2C300

Magija ipak postoji... Svijet je podijeljen na dobro i zlo, na prijatelje i neprijatelje…
Nathan je rastrgan između dvaju svjetova: sin je bijele vještice i najopasnijega crnog vještca. Odrasta u majčinoj obitelji, ali gotovo svi ga izbjegavaju, ignoriraju, zlostavljaju…Jedine svijetle točke u njegovu životu su brat Arran, baka i Annalisa, bijela vještica u koju je beskrajno zaljubljen. Njihova je ljubav vrlo opasna ali i neodoljiva…

Nathana stalno budno prati i nadzire Vijeće bijelih vještica koje ga na kraju zatvori u kavez gdje ga godinama muči, ranjava i izgladnjuje jedna bijela vještica. Rat koji dijeli svijet magije odvija se i u Nathanu. Vječno je rastrgan unutarnjom borbom između dviju strana svoje duše – bijele i crne, dobre i zle… Nathan je usamljen i prestrašen, zatočen u kavezu i ranjen, ali mora pobjeći prije svoga sedamnaestog rođendana kako bi dobio svoja tri vještičja dara ili će umrijeti.

Pdf, hr

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Sken: Janja waving-hi-heart-smiley-emoticon.gif

Obrada: nela012

Edited by nela012, 01 December 2017 - 19:58.

Knjiga dobija život tek čitanjem.

Čitalac joj daje život, sastavljajući slike koje stvaraju imaginarni svet u kojem likovi žive.

(Musso)

Thanked by 331 Members:

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 7,589 posts
  • 384343 thanks
  • Locationnisam ja odavde

Tama u meni - epub by Tough

nekoliko sitnih izmena, ne zato što bi izvor bio slab (više je nego odličan), nego zato što ne volim ni minimalni razmak između paragrafa (mali su ekrani na readerima)   ;) i napravljen hyph. azw3

epub, azw3

Hidden Content

16_bd_Untitled-1.png
Pomognite nam u održavanju našeg i vašeg sajta sa donacijom - više info na linku ispod

http://www.balkandow...je/#entry417322

Prijava mrtvih linkova
http://www.balkandow...ks/#entry164002

Kako napraviti pdf iz epuba
http://www.balkandow...ge-3#entry93114

Thanked by 251 Members:

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 7,589 posts
  • 384343 thanks
  • Locationnisam ja odavde

Divlje u meni

Half bad 2

DIVLJE_U_MENI_-_naslovnica_small.jpg?res

Izaberi koga ćeš ubiti.

Izaberi kome ćeš vjerovati.
Izaberi koga ćeš voljeti.

„Imat ćeš moćan dar, ali kako se služiš njime pokazat će jesi li dobar ili zao!“U suvremenoj Engleskoj, gdje dvije zaraćene vještičje frakcije slobodno žive u ljudskoj zajednici, sedamnaestogodišnjeg Nathana, izvanbračno dijete najmoćnijeg i najnemilosrdnijeg crnog vješca, smatra se oličenjem iskonskoga zla. Ni u koga se ne može pouzdati niti igdje skloniti. Mora bježati i skrivati se kako bi preživo… 
Lovci ga prate u stopu ne libeći se poduzeti sve u svojoj moći kako bi ga se domogli, a preko njega i njegova oca, Marcusa.
Nathan konačno susreće oca i primivši od njega tri dara, postaje punokrvni odrastao vještac i nastavlja bijeg. 
No, pritom je odlučan pronaći prijatelja Gabriela i spasiti Annaliseu, koju je zatočila crna vještica zvana Mercury. Ipak, kako bi uspio u tome, prvo se mora naučiti služiti svojim darom – čudesnom i neobuzdanom moći koja bi mogla u potpunosti ovladati njime.

Za to vrijeme Soul O'Brien preuzima vodstvo nad Vijećem bijelih vještica i rat koji je pokrenuo protiv crnih vještica širi se na Europu. No, crne i bijele vještice najednom povlače nečuveni potez udružujući se kako bi pružili otpor Vijeću. Van Dal, tajanstvena crna vještica, uspijeva pridobiti i Nathana na stranu pobunjeničkog Saveza i on se ubrzo bori rame uz rame sa starim prijateljima i neprijateljima. Ali može li uistinu vjerovati pobunjenicima ili je u pitanju tek zamka?

sken: Tough obrada: chita(m) ...  

pdf, epub, azw3

Hidden Content

16_bd_Untitled-1.png
Pomognite nam u održavanju našeg i vašeg sajta sa donacijom - više info na linku ispod

http://www.balkandow...je/#entry417322

Prijava mrtvih linkova
http://www.balkandow...ks/#entry164002

Kako napraviti pdf iz epuba
http://www.balkandow...ge-3#entry93114

Thanked by 420 Members:

dusty

dusty

Advanced Member

• BD tim
  • PipPipPip
  • 994 posts
  • 113327 thanks

6AK1esA.jpg

Sally Green - Ljubav u meni 
(Half bad) #3

Kako bi spasio društvo koje ga prezire, mora riskirati da izgubi što najviše voli…

Savez gubi u ratu. A njegovo najjače oružje, Nathan, na rubu je ludila. Kako bi obranio Savez i spriječio njegovo uništenje, Nathan se mora pretvoriti u vrhunsko oružje u borbi protiv neprijatelja. Iako ubija lovce gdje god stigne, kraju ratu i vladavini Vijeća ne vidi se kraja.

Nathan je i u potrazi za Annaliseom, bivšom ljubavi, kojoj se očajnički želi osvetiti za njezinu nezamislivu izdaju. Lovci, svi redom bijele vještice i vješci, opet su u ofenzivi i nitko među crnima više nije siguran – ama baš nigdje! Njegov ga najbolji prijatelj Gabriel nagovara da pobjegnu od svega i počnu živjeti mirnim životom. No, ni Gabrielova ljubav nije dovoljna da Nathana spasi od rata ali i od njega samoga – od onoga što je postao…

Ovaj uzbudljiv kraj odlične trilogije Tama u meni, ostavit će vas bez daha. Kraj priče je toliko neočekivan da će vas ostaviti u čudu. Ovaj je roman više nego obična priča o vješticama – to je priča o opstanku, borbi dobra i zla, ali i o dubokoj, pravoj ljubavi.

UZBUDLJIV KRAJ FENOMALNE TRILOGIJE TAMA U MENI!

sken: Mmelita raz_058.gif

epub
Hidden Content

Nekad dobiješ, a nekad te dobiju.

Thanked by 408 Members:

boden

boden

Gold Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,114 posts
  • 148628 thanks
Sally Green - Ljubav u meni
(Half bad) #3

Izvor: dusty :clapping:

pdf HR

Hidden Content

Thanked by 257 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users