Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Ljubići

romance

854 replies to this topic

Viktorija1702

Viktorija1702

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 226 posts
  • 79886 thanks

Sela Brejšan

NOĆI U TENESIJU

JxIfiMb.jpg

Liza Semfild i Džeki Ejpril, dve mlade devojke i dobre prijateljice, imale su svoj sistem rashlađivanja. Ležale su na podu Lizine kuće, u njenoj jedinoj, dobro zamračenoj sobi i sa uživanjem tamanile velike količine sladoleda. Pravdale su se pred sobom, ali i jedna pred drugom, da im je to jedini dnevni obrok i da su zato količine unetih kalorija zanemarljive.

Za razliku od Džeki, koja je imala nekoliko kilograma viška, Liza Semfild je bila izuzetno vitka i skladno građena. Imala je smeđu, poludugu kosu, ženstveni vrat i izražajno lice na kojem su dominirale zelene oči, dubokog, bistrog pogleda. Sebe nije smatrala lepoticom, ali je njena pojava odavala utisak suptilne, nenametljive lepote. Iako nije imala izražene ženske atribute, nije joj se mogla osporiti privlačnost za muški pol. Njene grudi su bile male, ali lepo oblikovane, bokovi jedva naglašeni, a donji deo leđa blago zaobljen.

Imala je 24 godine, a cela njena pojava je bila nežna, gotovo dečačka. Čak se i oblačila vrlo neutralno, u laku i jednostavnu garderobu od pamuka, koja nije isticala sve ono što je bilo lepo na njoj.

Samo su iskusne muške oči mogle da otkriju kakva se lepotica krije u Lizi Semfild.

Scan : Neosetna

Obrada : Book as passion - Mimi & Viki

pdf 

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Edited by Viktorija1702, 19 May 2017 - 14:59.

Thanked by 553 Members:

Niki1111

Niki1111

Bronze Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1,464 posts
  • 202613 thanks

Sela Bration - Paperjasti oblak

xG4Xbqq.jpg

Otac joj je bio našao muža za kojeg ona nije želela da se uda. Nakon rasprave ona odlazi od kuće.
Seda u kafić i kupuje oglasnik za poslove i jedan oglas joj zapada za oko, poziva taksi i odlazi na razgovor
Šta će biti dalje pročitajte sami… Nije interesantno reći vam kraj :)

Sken:  Neosetna  :flower: 

Obrada: Book as passion - Niki i Viki

Pdf, epub, azw3
Hidden Content

Posted Image

Thanked by 641 Members:

Niki1111

Niki1111

Bronze Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1,464 posts
  • 202613 thanks

Glenda Hajgrouv - Princeza karnevala

AdxZrEx.png

Ejpril je odrasla u krem društvu u Džeksonvilu u Džordžiji. S druge strane Tom je bio jedan iz klana Vajtovih.
Zvali su ih svakako: od toga da su ‘bedno belo smeće’, do toga da su ‘delo Satane’.
Šta će biti kada se njih dvoje sretnu jedne večeri dok je ona šetala psa?

Obrada: Book as passion - Mimi

Pdf, epub, azw3
Hidden Content

Posted Image

Thanked by 493 Members:

Niki1111

Niki1111

Bronze Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1,464 posts
  • 202613 thanks

Shellby Cullen - Zabranjeno voće

EGxs6rq.jpg

Da li verujete u prava prijateljstva između dva suprotna pola?  
Kažu da su tanke linije između takvih prijateljstava...
A šta je potrebno da se dogodi da bi se te linije prešle, i na čiju inicijativu...
Čitajte i saznajte!

Obrada:  Book as passion - Mimi

Pdf

Hidden Content

Posted Image

Thanked by 485 Members:

voki

voki

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 641 posts
  • 123076 thanks

Anđeoski osmeh

Džin Stivens

1sxtN-1fl-2.jpg

Dan je za Karolinu Frenklin počeo obično, kao i svi ostali dani u nedelji. Istuširala se i obukla svog sestrića, desetomesečnu bebu, zatim ga je nahranila i odnela u stan gospođe Moubrej, koja ga je čuvala dok je Keri bila na poslu. Zatim je ušla u gradski autobus i odvezla se u Simpsonovu agenciju za prodaju automobila. Stigla je, kao i uvek, pet minuta ranije i pristavila kafu pre nego što stigne Gledis Kinkejd, koja je bila šef prodaje.

pdf

by voki

Hidden Content

Izvinjavam se. Proveraval sam da li je link u redu i slučajno izbrisala.

Thanked by 615 Members:

voki

voki

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 641 posts
  • 123076 thanks

Velovi romantike

Sela Brejšn

qOGqf.gif

Sedeo je za dugačkim stolom koji se nalazio preko puta njenog i nervozno šarao olovkom po papiru. Iako je izgledao potpuno nezainteresovano, Dejna je znala da je bio oprezan, da su mu sva čula bila izoštrena i da mu ništa, od onoga što se govorilo u zbornici, nije promicalo.

Na licu mu je ponovo bio onaj napeti izraz, samo njoj uočljiv, dok je za ostale kolege to lice govorilo o dosadi i drskom zanemarivanju onoga što je bilo tema rasprave.

pdf

by voki

Please Login or Register to see this Hidden Content

Thanked by 394 Members:

Viktorija1702

Viktorija1702

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 226 posts
  • 79886 thanks

Teleri Knight - Drugačiji svet

1919117710.png

- Da li si saznala šta ti zvezde kažu za danas, Lesli? - glasno je upitao Klif Feldman kada je čuo

njene korake. Klifov rođendan bio je samo dve nedelje posle njenog, što je značilo da su rođeni u istom horoskopskom znaku..

On nipošto nije želeo da prizna da veruje u ono što astrolozi kažu, ali je po svojoj prirodi bio veoma sujeveran. Uvek je čitao horoskop, mada je govorio da to ne čini zbog sebe, več zbog Lesli.
- Nisam čitala - odvrati devojka - ali sam sigurna da ti jesi - dodala je vragolasto.
Klif je bio u gimnastičkoj sali i upravo je završavao sa bokserskim treningom.
- Da čujem šta mi zvezde predviđaju za danas? - dobaci ona prilazeći mu.
- U stvari, dozvoli mi da pogodim. Da li treba da dobijem pismo iz daleka? Ili nam horoskop kaže da na pametniji način treba da raspolažemo s novcem? Ili... ili će se najzad u mom životu pojaviti neki visok, crnokos muškarac...? Klif, kaži mi da li sam pogodila?

Scan i obrada : Mimi - Book as passion & BD

pdf

Hidden Content

Thanked by 554 Members:

Viktorija1702

Viktorija1702

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 226 posts
  • 79886 thanks

Mili Stjuart

PROBUĐENA STRAST

26949.jpg

- Tifani, pogledaj! Tenerhof! Zar nije divno?! - uzviknula je Ela upirući prstom ka hotelu koji se video u daljini. Njena sestra nije odgovorila već je samo pogledala u pravcu koji je Ela pokazivala. Prošlo je tri godine... Kako mi je nedostajao Tenerhof! - nastavila je Ela, neprimećujući da nije dobila odgovor.

- Da, tri godine... - rekla je njena majka pokušavajući da doda malo veselosti svom glasu. Sneg i zima su, čak i nakon tri godine, u njoj izazivali tugu. Jednog sličnog, januarskog dana, njen muž Ričard Milton, doživeo je fatalnu saobraćajnu nesreću. Putovao je od Londona do Beča, u helikopteru firme, pošto je sklopio ugovor između bečke zlatare i lanca robnih kuća u Londonu. Negde iznad Lamanša, helikopter se srušio "iz nepoznatih razloga" kako je pisalo u policijskom izveštaju. Preminuo je nedugo zatim a njih tri su se po prvi put, suočile sa životom. Jedini problem, koji nisu imale bio je novac. Sve ostalo je bilo teško i tužno.

Scan : Legenda

Obrada : Viki – Book as passion & BalkanDownload

pdf

Hidden Content

Edited by Viktorija1702, 08 December 2018 - 11:31.

Thanked by 557 Members:

Viktorija1702

Viktorija1702

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 226 posts
  • 79886 thanks

Sela Bration - POSTELJA OD SNOVA

romantwkw.jpg

- Maraja Devenport? - upitao je tiho, osmehnuvši se pritom susretljivo. Maraja je dobro osmotrila tog čoveka, a tek kada je svojim izoštrenim, ogoljenim instinktom procenila da mu je lice bezazleno i miroljubivo, klimnula je glavom.

- Da, ja sam.

- Molim vas, izvinite. Očekivao sam da je Robert Bredhed najavio moju posetu. Upravo sam se rastao od njega, a dogovor je bio da vas pozove i obavesti vas o mom dolasku.

- Ja sam Ros Vindzor , još jednom joj se očinski nasmešio.

- Potreban mi je telohranitelj. Tačnije, mom sinu.....Dozvolite da vam objasnim zašto ste mi potrebni i u čemu bi se sastojao vaš posao - Ros Vindzor je seo na fotelju preko puta njene, nakon čega je isprepletao prste na ruci. Kada je podigao pogled ka Maraji, lice mu je bilo zabrinuto.

- Dobio sam nekoliko anonimnih, pretećih pisama.- Da li ste obavestili policiju?

- Da,ali oni ne mogu ništa da učine, iako pokušavaju da uđu u trag pošiljiocu tih pisama.

- Da li sumnjate u nekoga?

- Ne. To me najviše buni. Vidite, ja sam bankar i u svom poslovnom veku nisam stekao mnogo prijatelja, ali mislim da nisam nikoga toliko ugrozio da bi pretili... - zastao je i uzdahnuo duboko - životom moga sina...

Scan : Neosetna

Obrada :Viki - Book as passion & BalkanDownload

pdf 

Hidden Content

Edited by Viktorija1702, 30 June 2017 - 18:01.

Thanked by 633 Members:

voki

voki

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 641 posts
  • 123076 thanks

Stopostotna ljubav

Čeril Tajler

21191936_1985014368443127_60685442359511

Slejdove usne primakle su se i ovlaš, oprezno dodirnule njene. Bio je to mali, lak poljubac, ali delovao je na nju poput žestokog udara groma. Imala je utisak da joj se zaljuljalo tlo pod nogama. Impulsivno je stegla njegove nadlaktice i isturila lice, nudeći mu i više od onoga što je tražio. Želela je da je njegove usne ljube još, duže, i drugačije. Bio je to trenutak u kome nije uspela da zadrži kontrolu nad svojim telom.

scan voki

obrada nn

Hvala!

Hidden Content

Thanked by 565 Members:

Niki1111

Niki1111

Bronze Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1,464 posts
  • 202613 thanks

Lorraine Milford - Vječna privlačnost

8T4gO52.jpg

Gail se javlja za privremeni posao od šest mjeseci u ambulanti pulmologije ne znajući da u istoj ambulanti radi i Vic, nekadašnji dobar prijatelj nje i njene obitelji i osoba u koju je bila zaljubljena u mladosti.
Njena obitelj ga smatra krivim zbog nesreće njenog brata, a ona se bori sa svojim osjećajima….

Sken i obrada: Book as passion - Nuki

Pdf, epub, azw3
Hidden Content

Posted Image

Thanked by 438 Members:

voki

voki

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 641 posts
  • 123076 thanks

Jesenjske kiše

Jennifer Greene

21433070_1989450897999474_33521661847720

U sumrak jednog toplog dana kasnog ljeta Alan Cole se vratio kući.

Sišao je na autobusnoj postaji i nastavio pješice, povremeno zastajkući da se odmori. Kad je došao do točke gdje završava Walnut Street i počinje privatna staza, zaustavi se i dugo se nepomično zagleda u kuću. Svoju kuću. Vratio se. Poslije dugih, beskrajnih mjeseci tamnovanja i osamljenosti, ta kuća više nije bila slatka mašta, nego nešto stvarno. Načas sklopi oči, kao daje ošamućen od slike koja mu više nije bila poznata. Potom ih naglo otvori i pogledom potraži zgradu. Još je bila tu. Svega ostaloga više nema, pomisli, ali ima svoju kuću.

scan Veronika

Hvala!

obrada by voki

Hidden Content

Thanked by 506 Members:

Niki1111

Niki1111

Bronze Member

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1,464 posts
  • 202613 thanks

Patricia Danes - Ljubav ne treba skrivati

1iRRa7T.png

Kada Judith pogiba muž, očajna je.
Očajna i kada shvati da će malo koji muškarac prihvatiti i njezinu djecu, a onda sreće Colina…

Sken i obrada: Book as passion - Viki i Nuki

Pdf, epub, azw3
Hidden Content

Posted Image

Thanked by 289 Members:

Viktorija1702

Viktorija1702

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 226 posts
  • 79886 thanks

Sara Foks - GOSPODAR IZGUBLJENE DOLINE

naslovzmz.jpg

Trudeći se da ne probudi Karla, Barbara podmetnu ruku pod glavu i zagleda se u plafon, prebirajući u mislima aktivnosti koje su joj predstojale. Jedno poglavlje njenog života se danas završavalo, a počinjalo drugo puno neizvesnosti i nepoznanica. Ova noć sa Karlom bila je tačka na njenom prošlom životu, a ko će joj pravili društvo u budućem to nikako nije mogla da zna. Sve se preokrenulo juče, oko podne. Ona stisnu usne, sa ogorčenjem se sečajući prethodnog dana, a i kompletne svoje sudbine, sudbine na kojoj bi joj mnogi, ne poznajući suštinu, pozavideli.

Taman je isticala četvrta godina otkad se nalazila u koledžu za devojke bogatih roditelja u Švajcarskoj. Kao jedino, ali odbačeno dete svojih prebogatih roditelja. Jer, tek što su je rodili, njeni rođitelji su je prepustili dadiljama, guvernantama, internatima, školama. Dali su joj sve udobnosti koje se mogu zamisliti pod kapom nebeskom, ali su joj oduzeli sebe, a oni počeli da žive svako svoj život.

Obrada : Viki - Book as passion & BalkanDownload

pdf

Hidden Content

Edited by Viktorija1702, 11 September 2017 - 18:22.

Thanked by 566 Members:

voki

voki

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 641 posts
  • 123076 thanks

Daću ti svet

2146989211.jpg

Fin je krajičkom oka promatrao Sijenu Torans. Za danas je završila, pa je pakovala stvari u torbu, verovatno se spremajući da pođe. Ali drugačiji su bili njegovi planovi. Pogled mu je bio prikovan za zgodno telo mlade žene, za njene duge noge i blago zaobljene bokove.
Oboje su nosili ne baš komotne trenerke. Sijena se sagnula da podigne torbu i dok se uspravljala, ležerno je zabacila kosu vezanu u rep. Fin je bio u invalidskim kolicima, jer je u automobilskoj nesreći teško povredio levu nogu. Ali bilo je dana kad se osećao dovoljno dobro da hoda pomoću štapa, ali je njegova fizioterapeutkinja Sijena insistirala na tome da posle terapije koristi kolica. Iako su bila električna, običavala je da ga odgura do kuće, gde ga je predavala na brigu bolničaru Dejvu.

pdf

scan voki

Obrada by Amy 

Hvala!

Hidden Content

Thanked by 524 Members:

voki

voki

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 641 posts
  • 123076 thanks

Žrtva intrige

Stefani Parker

Pajper je tog vetrovitog prolećnog dana iz Fremptona stigla u Liverpul. Izašavši iz autobusa pošla je putem pored plaže pokušavajući da izbegne nalete vetra koji je valjao podivljale talase morske vode i kvasio joj odeću. Uputila se prema šetalištu pitajući se koja je od tih velelepnih kuća smeštenih na plaži iza niza hotela pripadala Džordžu Delejniju, advokatu na čiji je poziv i došla u Liverpul. Osetila je nemir dok je sa koverta koji je držala u ruci čitala naziv ulice u kojoj se nalazila njegova kuća.Vetar joj je terao kosu u lice, bilo joj je hladno i bila je gladna.

pdf

scan Viktorija

obrada Amy

Hvala Vam

Hidden Content

Zamenjen link 11.03.2020.

Thanked by 546 Members:

Viktorija1702

Viktorija1702

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 226 posts
  • 79886 thanks

Erica Roberts - U OKOVIMA LJUBAVI

naslovsqs.jpg

Na dan vjenčanja Demi i Džon trebaju ispratiti goste . Demi je otišla potražiti muža .

Našla ga je u vatrenom zagrljaju sa Jasmin, najboljom prijateljicom njene sestre!  Nije se mogla pomirim sa činjenicom da je bio sa drugom ženom i to na dan venčanja. Demi želi tražit poništenje braka . No Džon joj daje ultimatum. Sve što želim od tebe je da ostaneš sa mnom u braku naredna tri meseca. Nakon toga ćeš dobiti poništaj braka, s obzirom da on, naravno, nikada neće biti konzumiran, kako si rekla.Jer u protivnom tvoja majka bi sigurno poludela,a tvoj otac ,on bi te se odrekao. Moja majka nas željno iščekuje na ranču u Oklahomi i ne nada mi na pamet da je posetim potpuno sam. Osim toga, tamo je i sin njenog muža, koji jedva čeka da me vidi nasamarenog. S obzirom da nismo u dobrim odnosima, ne želim da mu priredim takvo zadovoljstvo.Nemaš drugog izbora. Tvoji roditelji će lakše progutati priču o razvodu nakon tri meseca, nego nakon tri sata!

Njen užas se pojačao kada je shvatila da Džon govori istinu. Ona zaista ne bi mogla da objasni svojoj porodici da odustaje od braka.

I shvatila je da nema izbora ...

Obrada : Viki - Book as passion & BalkanDownload

pdf

Hidden Content

Edited by Viktorija1702, 18 September 2017 - 21:28.

Thanked by 780 Members:

Viktorija1702

Viktorija1702

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 226 posts
  • 79886 thanks

Samanta Ešton - Tajanstveni ljubavnik

naslovnica.png

Mlada i energična dizajnerka enterijera, Feris nikako ne uspeva da se uklopi u život svog bogatog, i do Boga dosadnog verenika Džefrija. Džefri koji još uvek živi pod majčinom suknjom nije u stanju da joj pruži ono što joj treba. Dok se Feris nada da će se sve to posle venčanja promeniti i da će se napokon zaljubiti u njega, na proslavi sopstvene veridbe započinje avanturu sa tajanstvenim čovekom, Džefrijevim neprijateljem. Posle veridbe dobija poslovnu ponudu za koju se nada da će joj otvoriti mnoga vrata iako je ta ponuda došla od velikog playboya za kojeg su je svi govorili da treba da se čuva. Život nosi mnoga iznenađenja i tajne koje Feris tek treba da otkrije...

Scan: Legenda

Obrada : Mimi & Viki – Book as passion

pdf

Hidden Content

Thanked by 543 Members:

voki

voki

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 641 posts
  • 123076 thanks

U svetu muzike

Doroti Blekston

Beverli je ležala na pesku i posmatrala okean još od ranih jutarnjih sati. Spavala je loše prethodne noći. Možda je Erskin bio u pravu. Možda stvarno bežim čim osetim da mi se neko dopada, razmišljala je. Bežim, a krijem se iza posla, jer nemam poverenja u ljude i polako postajem zavisnik od te lažne slobode. Dok je bila mlađa, zamišljala je sebe kao slobodnu i buntovnu devojku sa gitarom u rukama. To je i postigla. Imala je pesme sa dobrim tekstovima od kojih je za većinu i sama bila tekstopisac. Pevala je o ljubavi, ali šta je stvarno učinila za sebe? Imala je udoban stan u Montereju, pozamašnu sumu novca na bankovnom računu, dobar automobil, ali ljubav…

pdf

scan Viktorija

obrada Amy

HVALA!

Thanked by 435 Members:

maria.megi

maria.megi

Newbie

• Members
  • Pip
  • 30 posts
  • 12570 thanks

Iva Mili

Uljez u kući

21432743_849939685184193_769103869193494

Ona sakri pogled ispod drhtavih trepavica.To ga je više pogodilo nego što je očekivao.Dodje mu da je zgrabi i prodrma.Da je zgromi,da je uništi,da je satre poljupcima i veže lancima.Zašto mu to radi,zašto, kad je sve,baš sve učinio za nju........

Scan: Danijela

Obrada:Ljubavni erotski romani

Joca

pdf

Edited by maria.megi, 24 September 2017 - 21:31.

Thanked by 226 Members:

Also tagged with one or more of these keywords: romance

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users