Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Pozdrav

8 replies to this topic

Wizeass91

Wizeass91

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • 0 thanks

Pozdrav svima. Da se predstavim,zovem se Lazar i iz Bg-a sam. Na forum sam naleteo putem knjiga i stvarno sam se iznenadio kolicinom stvari koje sam pronasao ovde. Svaka cast za forum!

Guest_Veš[email protected]_*

Guest_Veš[email protected]_*
  • Guests
  • thanks

Dobro nam došao!

Disco Ninja

Disco Ninja

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 2,480 posts
  • 115930 thanks
  • LocationZ E M U N

Dobrodošao Lazare. Uživaj i osećaj se kao kod svoje kuće. I nema potrebe da se izuvaš kad dođeš na forum.  ;)

А что, паны? - Есть ли еще порох в пороховницах? Не иступились ли сабли? Не утомилась ли козацкая сила? Не погнулись ли еще козаки? 

Николай Васильевич Гоголь - Тарас Бульба

Kad ženu štitiš kao sestru, voliš kao ženu i poštuješ kao majku, onda si pravi muškarac.

Žarko Laušević, dramski umetnik

Lav je jači od vuka. Slon je jači od vuka. I medved je jači od vuka. Ali od svih njih, jedino vuk nikad nije igrao u cirkusu.

Ruska narodna poslovica

Im-Hot.jpg

... i sve je više varvara, a sve je manje Rimljana.

Momčilo Bajagić Bajaga: "Rimljani"

bibi

bibi

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6,164 posts
  • 31627 thanks
  • LocationBD Caffe

E nindza, izuvanje je obavezno. :rofl: Jos da placamo  ciscenje tepiha, staza, plocica... :P 

Lazare, nisi jedini kog su knjige dovele  na BD, zato uzivaj :drink: kao sto mi uzivamo  vec duuuuze vrijeme :flower: 

Mrtve linkove prijaviti na dugme Report

Wizeass91

Wizeass91

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • 0 thanks

Hvala,bolje vas nasao. :)   Imam par pitanja,pa da ne bih jurio zasebnu temu za svako,pitacu ovde. Naime,primetio sam da postoji tema gde ljudi ostavljaju skenove knjiga za pretvaranje u pdf,pa me zanima,da li bih ja mogao,kad mi prodju korz ruke neke stvari koje bih voleo da sacuvam,skeniram i postavim da mi neko od toga napravi pdf? Takodje vezano za to,( s obzirom da nemam pojma o pravljenju pdf-a,o tome da li je i koliko to komplikovano i koliko vremena treba za to...) da li to mora da bude nesto sto bi bilo generalno svima zanimljivo,ili moze da bude nesto sto bih ja licno voleo da imam? Recimo,ja se bavim izmedju ostalog i grafitima,i sad postoje tu neki grafiti casopisi/knjige na koje je na nasim prostorima malo teze naleteti i cene nisu bas sjajne,a ljudi koji ih poseduju su ih uglavnom kupili u inostranstvu. Vezano za proslo pitanje,jel ok da ja tako nesto postavim ( posto sumnjam da bi nekome to bilo zanimljivo i potrebno.) ili je bolje da licno pitam nekog clana da mi to odradi? A jos bolje,ako za to ne treba neka visa matematika,postoji tema na forumu gde je objasnjeno kako se to radi,pa da takve stvari koje bi drugima bile nepotrebne mogu sam da uradim. Podrazumeva se da bih bilo sta drugo opste podelio sa drugima,ovo se odnosilo samo na taj primer sa tim grafiti casopisima i takvim stvarima koje nisu bas knjige.
   Izvinjavam se na komplikovanosti,opsirnosti i nepotrebnim detaljima,ipak sam devica u horoskopu  :rolleyes:  Hvala unapred. :)

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 8,264 posts
  • 443319 thanks
  • Locationnisam ja odavde

dobro nam došao   :)

u temi za skenove možeš ostaviti bilo kakav sken i ako nekome bude zanimljiv verovatno če se prihvatiti posla....  također postoji i tema "Pitanja i savjeti o obradi knjiga" pa ako se sam prihvatiš posla možeš i tamo postaviti koje pitanje ako se nađeš u nedoumici kako dalje....  

16_bd_Untitled-1.png

Prijava mrtvih linkova
http://www.balkandow...ks/#entry164002

Kako napraviti pdf iz epuba
http://www.balkandow...ge-3#entry93114

Wizeass91

Wizeass91

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • 0 thanks

Ok,hvala na odgovoru. Pogledacu temu u toku dana.

nela012

nela012

Bronze Member

• BD tim
  • PipPipPipPip
  • 2,240 posts
  • 168489 thanks

Dobrodošao....naučićeš već obrađivati knjige....svi smo mi tako počinjali. Treba samo dobra volja.

Knjiga dobija život tek čitanjem.

Čitalac joj daje život, sastavljajući slike koje stvaraju imaginarni svet u kojem likovi žive.

(Musso)

sneza61

sneza61

Newbie

• Members
  • Pip
  • 28 posts
  • 69 thanks

Dobrodosao!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users