Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Duplicity (2009)

- - - - -

1 reply to this topic

Zoran

Zoran

Gold Member

• Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7,287 posts
  • 287641 thanks

Duplicity (2009)

Please Login or Register to see this Hidden Content

CIA agent Claire Stenwick (Julia Roberts) i MI6 agent Ray Koval (Clive Owen) ostavili su svet vladinih inteligencija da bi se „oparili“ od profitabilnog hladnog rata koji besni između dve rivalske multinacionalne korporacije. Njihova misija je da obezbede formulu za proizvod koji će doneti ogromno bogatstvo kompaniji koja ga prva patentira. Za njihove poslodavce – industrijskog titana Tullyja (Tom Wilkinson) i Dicka Garsika (Paul Giamatti) – granice ne postoje.

Molbe za moje linkove, šaljite na PP.

Zabranjeno je kopiranje mojih linkova,reupload i postavljanje na druge forume!

Thanked by 13 Members:
zvonko47 , titarenin , air23 , MP12345 , sibiibis , Miki_Kiki_Riki , daisy1712 , stesa , tanja , maruj , dmajsi , brimcubano , dodiz

daisy1712

daisy1712

Advanced Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPip
  • 484 posts
  • 8747 thanks
Duplicity / Dvoličnost / Ti mi lažeš najbolje (2009)

Duplicity.2009.1080p.BluRay.x264.YIFY.rar 

SR prevod

vMTVZxYgBENNeLemVLT6bgLq6aD.jpg
Agentica CIA-a, Klaire Stenvik ( Julia Roberts) i agent MI6-a, Raj Koval (Clive Owen), napuštaju svoje agencije kako bi se okušali u izuzetno profitabilnom ratu između dveju moćnih korporacija. Njihova misija? Domoći se formule koja će doneti milijarde onom ko je prvi patentira. Dok igra postaje sve prljavija i trikovi sve opasniji između dvoje špijuna pojavi se nešto što nisu očekivali - ljubav...

Glumci: Julia Roberts, Clive Owen, Tom Wilkinson, Paul Giamatti, Denis O'Hare...
jnh2EVY.jpg

8dvE3nI.png

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Edited by daisy1712, 14 September 2021 - 22:03.

Thanked by 35 Members:
zlatko.bosnar , DraxTheFax , skordisk , milanculibrk , Kruno321 , ajdin1997 , tuznicika , prihonja , blazenko72 , skakavac-ka , zvonko47 , Dordt , damirprc , titarenin , asceric , air23 , Stevan Roman , zburivod , albi , kristijann , Homme , Victor87 , Zoran , eagle70 , toppeki , zujalica , vladopale , MP12345 , leoh , drdm , robertpayo , igime , sefSale , Miki_Kiki_Riki , Jonas1337

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users