Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Pozdrav svima

12 replies to this topic

Sivera

Sivera

Newbie

• Members
  • Pip
  • 18 posts
  • 19 thanks
  • Locationna nekoj dalekoj zvezdi

Pozdrav dobri ljudi!

Ovde sam zalutala u potrazi za jednom odredjenom knjigom i kako nista nije slucajno,shvatila da sam na pravom mestu.Knjigu nisam nasla ili nisam umela,ali  sam nasla mnogo lepote koja me ispunjava.Rad na kompu za mene je jos uvek spansko selo,pa ako nesto pogresim ne zamerite,samo me ispravite da znam sledeci put.Zivim izmedju Holandije i Srbije i bavim se pisanjem i slikanjem.Sve me interesuje i sve bih da naucim.U horoskopu sam strelac,tigar,jaguar u mesecu kise,Oziris,zavisi kako posmatrate.Volim ljude i zivotinje,biljke,a iznad svega ovu nasu divnu planetu.

Hvala vam sto postojite i iskreno se nadam da cemo se dugo druziti.

Meli

Meli

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8,903 posts
  • 171400 thanks

Dobro došla :flower:

Nyks

Nyks

Silver Member

• Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2,946 posts
  • 28805 thanks
  • LocationBalkanDownload

Pozdrav dobri ljudi!

Ovde sam zalutala u potrazi za jednom odredjenom knjigom i kako nista nije slucajno,shvatila da sam na pravom mestu.Knjigu nisam nasla ili nisam umela,ali  sam nasla mnogo lepote koja me ispunjava.Rad na kompu za mene je jos uvek spansko selo,pa ako nesto pogresim ne zamerite,samo me ispravite da znam sledeci put.Zivim izmedju Holandije i Srbije i bavim se pisanjem i slikanjem.Sve me interesuje i sve bih da naucim.U horoskopu sam strelac,tigar,jaguar u mesecu kise,Oziris,zavisi kako posmatrate.Volim ljude i zivotinje,biljke,a iznad svega ovu nasu divnu planetu.

Hvala vam sto postojite i iskreno se nadam da cemo se dugo druziti.

strelac?! volimo putovanja, iskrene smo itd itd i iduce godine cemo se udati (ako vec nisi)  :P  :D

dobrodosla  :)

When you can’t look on the bright side, I will sit with you in the dark.

Pomozite nam u održavanju našeg i vašeg sajta sa donacijom

https://www.balkando...acije/?p=417322

Prijava mrtvih linkova

https://www.balkando...books/?p=164002

Kako skidati sa Uptoboxa

https://www.balkando...tvari/?p=425928

bibi

bibi

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6,164 posts
  • 31209 thanks
  • LocationBD Caffe

Dobro nam dosla Silvera-Srebrna

Kao i vecinu nas i tebe je knjiga dovela na pravo mjesto. Znam da ces uzivati otkrivajuci nas.

Ukoliko ti bude potrebna pomoc trazi jeslobodno. Ljudi su ovdje predusretljivi i rado pomazu.

Sto se tice kompjutera nisi jedina. S mojim se i dan danas znam posvadjati zestoko ali mi ljudi odavde pomazu.

Sve u svemu zelim ti ugodan boravak kod nas i uzivaj.

:flower:

Mrtve linkove prijaviti na dugme Report

Sivera

Sivera

Newbie

• Members
  • Pip
  • 18 posts
  • 19 thanks

Hvala vam na dobrodoslici,zlatni ste.

Nisam udata Nyks,a bojim se da necu ni sledece godine,ma sta mislile zvezde,previse sam samotnjak,mada.....naucila sam.... nikad ne reci nikad...Covek bi morao biti poseban i totalno lud za mnom ,sto nije nemoguce,he,he.....

barskipuzic

barskipuzic

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 2,068 posts
  • 720 thanks
Dobro dosla i od mene :flower:
Ostali su ti sve vec rekli :)

Nyks

Nyks

Silver Member

• Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 2,946 posts
  • 28805 thanks
  • LocationBalkanDownload

Hvala vam na dobrodoslici,zlatni ste.

Nisam udata Nyks,a bojim se da necu ni sledece godine,ma sta mislile zvezde,previse sam samotnjak,mada.....naucila sam.... nikad ne reci nikad...Covek bi morao biti poseban i totalno lud za mnom ,sto nije nemoguce,he,he.....

potpuno se slazem sa tobom.. nije problem biti lud za strijelcem ali osvojiti ga.. hmm..  ja kazem nije se taj jos rodio i srecom da je tako jer proglasili bi me pumom istog momenta  :D

When you can’t look on the bright side, I will sit with you in the dark.

Pomozite nam u održavanju našeg i vašeg sajta sa donacijom

https://www.balkando...acije/?p=417322

Prijava mrtvih linkova

https://www.balkando...books/?p=164002

Kako skidati sa Uptoboxa

https://www.balkando...tvari/?p=425928

Sivera

Sivera

Newbie

• Members
  • Pip
  • 18 posts
  • 19 thanks

Hvala barski puzic.

Znas Nyks ponekad bas pozelim da budem samo puma,ali  na kratko.Valjda to ide sa godinama,ha,ha :D

janja

janja

Silver Member

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 4,095 posts
  • 206710 thanks
  • Locationbalkandownload
Vas dvije ste mogle otvoriti topic "protiv-udavace" :D :D :D

nana_du

nana_du

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 166 posts
  • 1123 thanks
  • LocationDubrovnik

Dobrodoslica ti od jos jednog strijelca.. neudavace :D i ja samo ostajem neudavaca

Sivera

Sivera

Newbie

• Members
  • Pip
  • 18 posts
  • 19 thanks

Hi,hi,ma neeee Janja,nemam ja nista protiv udaje,he,he,divna institucija....... :D :D :D ......

Hvala nana_du....a da otvorimo topik strelaca...... ;) :rolleyes: :D

janja

janja

Silver Member

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 4,095 posts
  • 206710 thanks
  • Locationbalkandownload

onda podtopic - strijelci? :rolleyes:  jer bi se uvrijedile neke (ne)strijelice što ih ne zovete u društvo, a ja bih ponekad svratila do vas da napunim baterije

Sivera

Sivera

Newbie

• Members
  • Pip
  • 18 posts
  • 19 thanks

Ma svi su dobro dosli,samo da su pozitivni,podtopik ZALJEBLJENE U ZIVOT I LJUDE :wub:

Uostalom,zar nismo svi nekad po malo strelci... ;)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users