Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

smotana mama

3 replies to this topic

Boska2105

Boska2105

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • 0 thanks

Vidim da ste ovde svi srucnjaci i meni vase price izgledaju kao egipatski hijeroglifi. Svaka cast!

Da li bi mi neko objasnio kako da skinem "Hrabru Meridu"? Dete mi kuka za njom,a ja nemocna. Hvala puno,

Buddha

Buddha

Bronze Member

• Banovan
  • PipPipPipPip
  • 1,700 posts
  • 63720 thanks
  • LocationVPN networks

Vidim da ste ovde svi srucnjaci i meni vase price izgledaju kao egipatski hijeroglifi. Svaka cast!

Da li bi mi neko objasnio kako da skinem "Hrabru Meridu"? Dete mi kuka za njom,a ja nemocna. Hvala puno,

Pokušati ću ti pomoći. Slijede koraci :

1. Otvoriš ovu temu gdje se nalazi "Hrabra Merida"

Please Login or Register to see this Hidden Content

2. Tu ima više postova ovisno da li želiš Srpsku ili Hrvatsku sinhronizaciju ... i u kojem formatu želiš taj crtani (nadam se da češ ga gledati na računalu)

3. U svakom postu dolje desno postoji dugme THANKS ... klikneš na njega da bi vidjela sakrivene download linkove

4. Preporuka je da pronađeš UPTOBOX download link i taj link prekopiraš u internet preglednik (u novi tab u Firefox ili Chrome)

5. Kada dođeš do download stranice klikneš na dugme "CLICK HERE TO DOWNLOAD" ... (možda trebaš na to dugme kliknuti 2 do tri puta zbog reklama ... klikčeš dok ti se ne otvori novi prozor SAVE AS)

6. Odabareš gdje češ spremiti taj file ... i download kreće ... (to može potrajati sat vremena a možda i par sati ... ovisno o veličini crtanog)

7. Ako je taj downloadani fle upakovan u RAR  arhivu ... onda ga trebaš raspakirati sa programom WinRAR da bi dobila AVI ili MKV file za gledanje

8. Pokreneš taj video za gledanje u svom playeru (ili VLC player ili Media Player ili GOM player ili neki treći program) ...  i  gledaš taj crtani

To bi ukratko bilo to .... i nadam se da sam barem malo pomogao ... ;)

Edited by Buddha, 12 March 2016 - 18:52.

Mrtve linkove prijaviti na dugme Report.

Thanked by 1 Member:
macikuc

pollyanna

pollyanna

Newbie

• Members
  • Pip
  • 18 posts
  • 820 thanks

odlično objašnjeno! :)

Boska2105

Boska2105