Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

David Arnold

1 reply to this topic

lolyboly

lolyboly

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 345 posts
  • 21784 thanks
  • Locationsomewhere over the rainbow

TZ1ZklD.jpg

David Arnold - Mosquitoland (Zemlja komaraca)

Kad joj se roditelji rastave, Mim Malone s ocem i novom maćehom odlazi iz sjevernog Ohija živjeti u ‘pustopoljine’ Mississippija, koji katkad zove i Mosquitoland. Prije nego što je uopće imala priliku prilagoditi se novoj okolini, doznaje da joj je majka bolesna. Učas odbacuje svoj novi život, sjeda na autobus i zapućuje se u Cleveland, svojoj pravoj mami i pravom domu, usput upoznajući galeriju uvrnutih likova. No, kad njezin dugi put krene neočekivanim smjerovima, Mim se mora suočiti s vlastitim demonima i preispitati svoje poglede na ljubav, na privrženost, kao i na to što zapravo znači biti psihički zdrav.

Ispričan nezaboravnim, kaleidoskopskim glasom, Zemlja komaraca moderna je američka odiseja koja će vam naizmjence slamati i grijati srce. Debitantski roman Davida Arnolda prihvaćen je s nepodijeljenim oduševljenjem kako čitatelja, tako  i kritike, a njegov se pisac nametnuo kao novo važno ime moderne američke literature.

scan: Mmelita USELgFK.gif

PDF, epub, azw3 / hr   UJ09xNx.png

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 227 Members:

bane17

bane17

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 528 posts
  • 172246 thanks

nsnh-copy.jpg

Dejvid Arnold

Neobičan slučaj Noe Hipnoze

Ćao svima, ja sam Noa Oukman → šesnaestogodišnjak, Bouvijev vernik, koncizni istoričar, plivač-koji-to-možda-ne-želi-da-bude, sin, brat i prijatelj. Obožavam da čitam knjige Mile Henri. Povremeno mi se dešavaju neki čudesni zanosi. Onda sam hipnotisan.

pdf

Hidden Content

epub

Hidden Content

Edited by bane17, 20 April 2020 - 13:26.

Thanked by 161 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users