Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Trio Agava

No replies to this topic

Buddha

Buddha

Bronze Member

• Banovan
  • PipPipPipPip
  • 1,700 posts
  • 62662 thanks
  • LocationVPN networks

Trio Agava - Zlatne Mandoline (2016)

ZrfGiyn.jpg

1. TRIO AGAVA - Splitski Plesovi (2:42)
  2. TRIO AGAVA - Kaleta Mix ( Niti San Ja Seljanke/vratija Se Šime/dva Bracanina/da Nije Ljubav/kaleto Moja Draga ) (5:32)
  3. TRIO AGAVA - Akvarel Mix ( Kontrado,kontrado/marice Dušo,marice Srce/perina ) (3:56)
  4. TRIO AGAVA - Voli Me Mix ( Sinoć Kad San Ti Proša/ljubav Je Bol/voli Me Voli/mlada Dubrovčanka/i Ona Sama ) (4:54)
  5. TRIO AGAVA - Sjećanje Mix ( Sićaš Li Se Splita Grada/ja Morem Plovim ) (2:54)
  6. TRIO AGAVA - Dalmacijo Mix ( Zbogom Dalmacijo/ludo More/maslina Je Neobrana/dalmacija U Mom Oku/falile Se Kaštelanke ) (6:42)
  7. TRIO AGAVA - Dalmatinska Serenada Mix ( Na Brigu Kuća Mala/puste Su Kale/divna Splitska Noć/tri Sulara/lipa Moja Mala/ćiribiribela Mare Moja ) (5:52)
  8. TRIO AGAVA - Mista Srca Moga Mix ( Splite Moj/rojena Valo/mirno Spavaj Ružo Moja ) (5:04)
  9. TRIO AGAVA - Dalamtinske Poskočice Mix ( Za Ribara/milane,milane/sve Ptičice Iz Gore/mila Mati Slušaj Riči Ove/falile Se Kaštelanke ) (3:28)

MP3 @ 320 kbps | Digital Master RIP

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Mrtve linkove prijaviti na dugme Report.

Thanked by 29 Members:
Macamicika , SANJIN1411 , dambane , soska413 , zadani , dolfo , Ciro , emirz , Proffesor661 , hedges1980 , vice1986 , nedim.rajvosa , mangealic , kico1961 , millevoy , Rica , zdenko876 , pero60 , kmosst , haba , adomax , Shimano , DJDENISS , bigbronja , babaroga111 , trancie22 , zemson , siljo , petar017

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users