Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Tony Parsons - Max Wolfe serijal

7 replies to this topic

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,473 posts
  • 84494 thanks
  • LocationOut there

jedan_po_jedan_toni_parsons.jpg

Tony Parsons - Jedan po jedan

Max Wolfe 1

Pre dvadeset godina sedmorica sinova bogatih povlašćenih porodica sprijateljila su se u otmenoj privatnoj školi Grnčarevo polje. Sada jedan po jedan umiru na najsvirepiji mogući način.
Detektiv Maks Vulf nedavno je premešten u Odsek za ubistva londonske policijske stanice Centralni Vest end u ulici Sevil Rou broj 27. On uskoro kreće po krvavom tragu od zabačenih uličica i blistavih svetala grada preko najmračnijih uglova interneta sve do najviših centara moći.
Dok se leševi gomilaju, Maks shvata da je ruka ubice duga i sve bliža svemu i svakome do koga mu je stalo.
Maks uskoro otpočinje bitku ne samo za pravdu nego i za sopstveni život...

„Neodoljivo... Ako je ova knjiga prva u nizu, računajte na mene.“ The Times

„Napeti prvenac u ovom žanru obilno začinjen oštrim ciničnim humorom.“ Daily Express

„Zaista dobri krimići su prava retkost, a Toni Parsons će ovom knjigom svakako steći mnoge nove poštovaoce.“ GQ

„Fenomenalno! Napeto, brzo i originalno.“ Li Čajld

Pročitao i ispravio Volter

pdf, epub i azw3

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 1212 Members:

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 8,041 posts
  • 425840 thanks
  • Locationnisam ja odavde

Gluvo doba noći

Max Wolfe 1.5

gluvo-doba-noci.jpg

Gluvo je doba noći posle Božića. Pada prvi sneg. London je u snu. Osim...Maksa Vulfa. On posmatra pustu ulicu sa prozora svog stana u potkrovlju. Nekakav kombi zaustavlja se nedaleko od njegove zgrade. Dva muškarca izlaze iz njega. Obućeni su u crno i imaju skijaške maske preko lica. Vuku nešto teško. To je čovek. Nag. Isprebijan. Ali Maks nazire da je živ. Neće biti zadugo. Uskoro će se Maks Vulf obreti u lovu na bande koje svojim žrtvama odseca glave. Pronaći ubicu za Maksa ovog puta nije profesionalno već lično pitanje...

Parsons je „Gluvo doba noći“ napisao kao kopču između dve knjige iz svog novog serijala - trilera „Jedan po jedan“ i  „Stari grobovi.“

izvor epub by fege

pdf, epub i azw3

Hidden Content

16_bd_Untitled-1.png

Prijava mrtvih linkova
http://www.balkandow...ks/#entry164002

Kako napraviti pdf iz epuba
http://www.balkandow...ge-3#entry93114

Thanked by 1084 Members:

forster

forster

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,473 posts
  • 84494 thanks
  • LocationOut there

Stari-grobovi-59549.jpg

Tony Parsons - Stari Grobovi

Max Wolfe 2

Čak i najsrećnije porodice imaju mračne tajne zbog kojih bi neko bio u stanju da ubije...
„Spektakularno! Napeto i živopisno, brzo i autentično.“ Li Čajld
Pobijena porodica. Masovni ubica na samrti. Nestalo dete. Detektiv Maks Vulf lovi nemilosrdnog zločinca ulicama Londona.
Prvog dana nove godine članovi imućne porodica ubijeni su u bogataškom, dobro čuvanom naselju na severu Londona, a njihovo najmlađe dete je oteto.
Oružje ubistva, pištolj kojim se stoka omamljuje pre klanja, odvodi detektiva Maksa Vulfa u prašnjavi ugao Crnog muzeja Skotland Jarda posvećen ubici koji je još pre trideset godina prozvan Klaničar.
No, Klaničar je odrobijao svoje, sada je star i umire. Da li se zaista vratio u igru?
I da li je ubistvo ove srećne porodice bilo besmisleni izliv gneva, izopačena počast imitatora ili naručeni zločin smišljen da okrivi samrtnika?
Maks zna samo da mora pronaći nestalo dete i zaustaviti ubicu pre nego što uništi još jednu nedužnu porodicu – ili dok ne nađe put do vrata njegovog doma...

„I ranije sam bio ljubitelj Tonijevog pisanja, njegovog talenta da uoči detalje i zbog toga me je zaista obradovalo što je odlučio da se oproba u novom žanru. Ovo je odlična knjiga.“ Piter Džejms

Scan i obrada:BD tim

Jezik: srpski, latinica.

Formati: epub/azw3

Hidden Content

pdf

Hidden Content

Svi fajlovi u mojim postovima su moj upload. U slučaju mrtvih linkova obavestite me na PM za reupload.

Posted Image

Ukoliko Vam se sviđa knjiga koju sam postavio KUPITE JE u knjižari.

Thanked by 1112 Members:

Pilić

Pilić

Newbie

• Members
  • Pip
  • 27 posts
  • 14294 thanks

klub-za-vesanje.jpg

Klub za vešanje

Max Woljfe 3

Treći roman u serijalu o detektivu Maksu Vulfu.

Grupa osvetnika luta vrelim letnjim londonskim noćima, otima zlikovce i veša ih.

OSUĐENI SU NA SMRT:
Član bande koji je zlostavljao devojčice.
Bogati pijani vozač koji je pregazio dete.
Propovednik mržnje koji poziva na ubistvo britanskih vojnika.

Bizarna suđenja i pogubljenja prenose se na internetu. Osvetnici su dovoljno drski da dozvole da se to odvija pred očima policije. Dok broj mrtvih raste i neredi plamte po usijanom gradu, detektiv Maks Vulf lovi bandu ubica koji sebe smatraju herojima.
I otkriva da žeđ za osvetom diše i njemu samom za vrat...

„Ako već niste poklonik Maksa Vulfa, ovaj njegov slučaj savršen je uvod u londonsko podzemlje koje Toni Parsons veoma slikovito opisuje. On majstorski barata klasičnim instrumentima žanra, ali ga i obogaćuje opisima živih prenosa osvetničke pravde i kampanje za povratak smrtne kazne na društvenim mrežama, zbog čega Vulfov slučaj deluje potpuno savremeno.“ GQ

„Odavno sam obožavalac dela Tonija Parsonsa i istinski uživam u njegovom žanrovskom preobražaju. Ovo je sjajno.“ Piter Džejms

„Najbolji Parsonsov krimić do sada kojm se posebno ističe njegov izuzetni dar za duh vremena. Ova pronicljiva i jasno ispripovedana priča potvrđuje da je Toni Parsons stekao mesto na samom vrhu britanskog kriminalističkog žanra.“ Daily Mail

„Spektakularno, napeto i autentično!“ Li Čajld

sken i obrada: sami prijatelji   ;)

inspiracija: Don Quijote  :D

pdf, epub i azw3

Hidden Content

Thanked by 1230 Members:

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 8,041 posts
  • 425840 thanks

Poslednja žrtva

Max Wolfe 4

pz.jpg

DVANAEST MRTVIH DEVOJAKA 

U cik zore jednog snežnog februarskog dana u srcu Kineske četvrti u Londonu pronađena je hladnjača sa telima dvanaest smrznutih devojaka, po svemu sudeći ilegalnih imigrantkinja, umrlih od hipotermije. 

TRINAEST PASOŠA 

U kabini napuštene hladnjače smrti detektiv Maks Vulf iz stanice Centralni Vest End pronalazi trinaest pasoša. 

GDE JE ONA? 

Potraga za trinaestom devojkom vodi Maksa Vulfa u mračno srce sveta krijumčarenja ljudi, masovnih migracija i tržišta robova 21. veka i primorava ga da postavi pitanje koje opseda naše doba: šta biste sve učinili da steknete dom? 

„Pripovedanje koje udara kao pendrek, dijalozi jaki poput Vulfovog omiljenog trostrukog espresa... i ljubav prema Londonu zbog koje je ovaj roman neodoljiv.“ GQ

sken i obrada: BD tim

pdf, epub i azw3

Hidden Content

16_bd_Untitled-1.png

Prijava mrtvih linkova

Thanked by 1073 Members:

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 8,041 posts
  • 425840 thanks

Devojka u plamenu 

Max Wolfe 5

devojka-u-plamenu-toni-parsons5b72fd22c3

Kada teroristi pomoću drona obore helikopter na londonski tržni centar, pokreću lanac događaja u koje će biti uvučeni i krivci i nevini, a detektiv Maks Vulf se zatiče u središtu unakrsne vatre između tehnološki sofisticirane terorističke grupe i ubice s nadimkom Opaki Mojsije. Međutim, tek kada se Maksova bivša žena iznenada vrati sa zahtevom da dobije starateljstvo nad njihovom ćerkom, za njega počinje borba važnija od svih ostalih.

Da li prava opasnost dolazi od zločinaca koje Maks traži? Ili od ljudi koje pokušava da zaštiti? Ili najveća opasnost preti od onih koji su mu najbliži?

„Toni Parsons stavlja čitaoca na samo lice mesta u svakoj sceni koju napiše. Volim takav način pripovedanja i veliki sam obožavalac detektiva Vulfa.“ Džejms Paterson

„Odavno sam ljubitelj dela Tonija Parsonsa, ali Devojka u plamenu je zasad najbolji roman iz serijala o Maksu Vulfu. Vrhunski!“ Piter Džejms

„Odličan zaplet, sjajni likovi i najmanje dva potpuno neočekivana preokreta od kojih zastaje dah.“ Sofi Hana

„Uzbudljiva radnja i likovi koju su veoma dirljivo i uverljivo predstavljeni.“ Times

zahvala za pomoć  forster-u   a063.gif

pdf, epub i azw3

Hidden Content

16_bd_Untitled-1.png

Prijava mrtvih linkova

Thanked by 928 Members:

volter

volter

Gold Member

• Administrator
  • 8,041 posts
  • 425840 thanks

Devojka u plamenu - pročitano, ispravljene još neke uočene greške.... novi linkovi u postu iznad    

16_bd_Untitled-1.png

Prijava mrtvih linkova

Thanked by 83 Members:

bane17

bane17

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 535 posts
  • 181555 thanks

o-Copy.jpg

Toni Parsons

#oteta

Šesti roman u bestseler serijalu o detektivu Maksu Vulfu.

Pogrešno vreme.

Pogrešno mesto.

Pogrešna devojka.

#odvedena_u_noći

Mislili su da otimaju ljubavnicu jednog od najmoćnijih gangstera Londona. Ali odveli su pogrešnu devojku. I razljutili pogrešnog detektiva.

#odveden_pod_zemlju

Traganje za otetom devojkom odvodi detektiva Maksa Vulfa od legendarnog Crnog muzeja Novog Skotland jarda do raskošnih vila kriminalaca, od ljigavih striptiz-klubova do tajnih jazbina za seks – sve do neizrecivo mračnih nedela počinjenih decenijama ranije.

#dovedeni_do_ivice

To je svet porodičnih tajni, seksualne ljubomore i žudnje za osvetom – a može postati i Vulfov grob...

„Napeto i nabijeno emocijama.“ Li Čajld

„Izuzetan roman.“ Piter Džejms

„Priča brza kao udarac bičem i krivudava kao vožnja motorom kroz saobraćajni zastoj.“ Shots Magazine

„Majstor pripovedanja.“ Times

pdf

Hidden Content

epub

Hidden Content

Thanked by 700 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users