Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

pozz

4 replies to this topic

yenki

yenki

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • 2 thanks

da pozdravim ekipu pozdrav iz dalmacije

Thanked by 2 Members:
Buddha , boden

bibi

bibi

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6,164 posts
  • 31610 thanks
  • LocationBD Caffe

Pozdrav tebi yenki i Dalmaciji, dobro dosao na BD  :)

Mrtve linkove prijaviti na dugme Report

yenki

yenki

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • 2 thanks

Takoder prozdrav, procita sam uvjete foruma ode sam vecinom radi raznog sadrzaja filmova,muzike i pokoji programcic

vidim ima dosta zanimljivih jos stvari znaci triba 3 posta da se napisu koliko sam razumio da bi se moglo 

download bilo sta??koliko sam razumija?hvala unaprijed...

knjige su zakon

knjige su zakon

Bronze Member

• Prijatelj foruma
  • PipPipPipPip
  • 1,329 posts
  • 2751 thanks

Takoder prozdrav, procita sam uvjete foruma ode sam vecinom radi raznog sadrzaja filmova,muzike i pokoji programcic

vidim ima dosta zanimljivih jos stvari znaci triba 3 posta da se napisu koliko sam razumio da bi se moglo 

download bilo sta??koliko sam razumija?hvala unaprijed...

Pozdrav!

Ne nisi dobro pročitao, pošto si novi član nećeš moći ništa skidati mjesec dana, a ovo za 3 posta je vezano za slobodno komentiranje (naravno primjerenog sadržaja). Ugodan dan! ;)

Knjige su naše najtiše i najvjernije prijateljice, najlakše je doći do njih, daju najmudrije savjete i najstrpljivije su učiteljice.

- Charles W. Eliot    

tumblr_o39mtss_Pi_B1tb8alro1_400.gif   

Guest_**offline**_*

Guest_**offline**_*
  • Guests
  • thanks
Samo mala ispravka , mocices da skidas bez ogranicenja od trenutka kada se registrujes , a nakon mesec dana ces tek biti u mogucnosti da vidis i skidas knjige , a vec sad mozes da skidas sve ostalo sto te interesuje bez obzira na broj postova .

Thanked by 2 Members:
knjige su zakon , Nyks

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users