Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

pozdrav svima

3 replies to this topic

koka

koka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • 12 thanks

Bog,

evo da se priključim. Naletila sam na ovu stranicu. Svidila mi se. 

Ja sam vam iz Splita. Imam 45 godina. Udata.

U zadnjih nekoliko godina pratim teme tzv. teorije zavjere. Vegeterijanka sam, odnosno makrobiotika.

Tila sam skinit neke knjige, pa vidim da se moram prvo registrirat, i zahvalit više puta.

To nije problem.

Evo šta mi se sad mota po glavi. Tila sam skinit Gozbu od Platona, ali polako, prvo triba zahvaljivat.

Ljudi čitajte Platona npr. Fedon, knjiga je zakon.

Toliko od mene.

Koka

Thanked by 6 Members:
Disco Ninja , mikiriki24 , Niki1111 , Nyks , bibi , boden

Charlie*

Charlie*

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts
  • 0 thanks

Napisao sam jedan pozdravni post, a ne znam gde je on završio.

Ne znam čak ni da li je objavljen.

Hteo sam da čitam nešto od Teri Pračeta, ali vidim da to neće moći bez prethodnog postovanja na forumu.

Dakle, kad ću ja čitati?

Meli

Meli

Gold Member

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8,903 posts
  • 173001 thanks

dobro došao nam. svakako možeš odmah prionuti na čitanje.

u ovoj temi su ti upute za skidanje....

Please Login or Register to see this Hidden Content

mikiriki24

mikiriki24

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 posts
  • 3 thanks

Bog,

evo da se priključim. Naletila sam na ovu stranicu. Svidila mi se. 

Ja sam vam iz Splita. Imam 45 godina. Udata.

U zadnjih nekoliko godina pratim teme tzv. teorije zavjere. Vegeterijanka sam, odnosno makrobiotika.

Tila sam skinit neke knjige, pa vidim da se moram prvo registrirat, i zahvalit više puta.

To nije problem.

Evo šta mi se sad mota po glavi. Tila sam skinit Gozbu od Platona, ali polako, prvo triba zahvaljivat.

Ljudi čitajte Platona npr. Fedon, knjiga je zakon.

Toliko od mene.

Koka

Lijepo sročeno, zaista.  Mada ja, zaista sam površno pročitao grčku mitologiju i teologiju...ali sam počeo temeljno od sumerana pa nadalje. I ja pratim teorije zavjere, nove i stare. imam iz Istre sam i imam 31.g. Drago mi je da sam se prijavio ovdje, inace volim  tehnologiju i informatiku, pošto se dan danas svi operativni sisitemi takvih temelji na upotrebi istih prijavio sam se ovdje gdjwe mogu dijeliti moja iskustva i usavršavati moje znanje.

Zahvaljujem svima ...Newbie... :D

Admini Samo tako naprijed... :) :) ;)

Thanked by 3 Members:
Disco Ninja , Nyks , knjige su zakon

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users