Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

* Singlovi i Promo pesme *

382 replies to this topic

purger1

purger1

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 755 posts
  • 35832 thanks
  • LocationZagreb

1505926.jpeg

Ljeto je u punom zamahu, mnogi su već na svojim odmorima, a naša ovogodišnja predstavnica na Eurosongu snimila je novu pjesmu.
Kao i uvijek do sada njezni obožavatelji ne prestaju joj davati komplimente te su joj poručili kako jedva čekaju 'njezin ljetni hit'.

Albina - 2021 - La La Love

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 20 Members:
inker , toronto1 , BoskoBuha , zk01 , zmajug , zenope , Marko-S , rakic10 , jerry77 , MarijaLaz , joule1309 , mudrica , Mako007 , telmar , mihajlos , kmosst , zagi00 , matinac , beograd1960' , pcdefender

purger1

purger1

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 755 posts
  • 35832 thanks
  • LocationZagreb

nina.png

Nakon svevremenskih hitova "Rekao si", "Da biram", "Ratujem s tugom" i "Volim te volim" naša glazbena zvijezda, Nina Badrić predstavlja novi singl

Nina Badric - Ja jos uvijek imam istu zelju Ususret toplijim danima i, čini se, ležernijoj svakodnevici Nina i njezin tim pripremili su pravi ljetni hit. Naime, pjesma “Ja još uvijek imam istu želju” plesnog je i zaraznog ritma i ne oskudijeva pozitivnim i zaraznim stihovima.

Nina Badric - 2021 - Ja jos uvijek imam istu zelju

Hidden Content

Thanked by 21 Members:
toronto1 , shosho , colo72 , BoskoBuha , livada2 , zk01 , zmajug , zenope , rakic10 , elbe , jerry77 , rine238 , MarijaLaz , joule1309 , mudrica , danmar , gogoo , mihajlos , kmosst , nm58kg , beograd1960'

purger1

purger1

Advanced Member

• VIP
  • PipPipPip
  • 755 posts
  • 35832 thanks
  • LocationZagreb

400x400bb.jpeg

Dva velika regionalna repera – Edo Maajka i Vojko V – su se konačno pronašla na istoj traci: “I Like To Dance” je njihova prva suradnja, a na pjesmi im se pridružio i Buda iz benda Elvis Jackson.

Edo Maajka - 2021 - I Like To Dance (feat. Vojko V, Buda)

Hidden Content

Thanked by 17 Members:
benstone91 , toronto1 , shosho , colo72 , zmajug , zenope , predrag021 , elbe , jerry77 , Papovac , joule1309 , danmar , epikur69 , mihajlos , kmosst , beograd1960' , dsteele

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users