Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Isabelle Jarry - Moje je ime nečujno

1 reply to this topic

DarkOneLastTime

DarkOneLastTime

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 225 posts
  • 60869 thanks
Isabelle Jarry - Moje je ime nečujno

zzz.jpg

Duboko poetični roman suvremene francuske književnice Isabelle Jarry intrigantna naslova Moje je ime nečujno govori o gubitku voljene osobe i pronalaženju nade. Nakon suprugove smrti mlada pjesnikinja Marie odlazi živjeti na selo, no ne prestaje misliti na kćer, koja je ostala u Parizu i nedostaje joj. Zaokupljena mislima o svojem nekadašnjem životu i pjesništvu, nastoji nadoknaditi izgubljeno te iznova ispuniti svoj život nježnošću, ljubavlju i ljepotom. 
Šarm dirljivog romana Moje je ime nečujno čije su stranice prožete iskrenom vjerom u budućnost proizlazi iz jednostavnog i vještog pisma Isabelle Jarry, njezina pronicavog i suosjećajnog prikaza ljudske prirode. 

obrada dasha&anna

pdf

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 215 Members:

Robberto

Robberto

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 406 posts
  • 99968 thanks

OVtAWdm.jpg

Moje je ime nečujno

azw3, epub hr

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Edited by Robberto, 27 March 2020 - 19:57.

Mrtve linkove prijavite na dugme Report

Thanked by 128 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users