Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Moje ime je Nikola

1 reply to this topic

NikolaBLACKARROWS

NikolaBLACKARROWS

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 posts
  • 2 thanks

Pozdrav svima !

Forum vam je odličan! Slučajno sam naišao na vas.

Moje ime je Nikola, po struci sam gejmer ;) šalim se naravno. Volim igrice i u slobodno vreme strimujem preko Twitch (kanal se zove "blackarrows") i YouTube kanala uživo. Trenutno igram SCUM na našem (blackarrows) privatnom serveru ukoliko neko od vas želi da nam se pridruži i sa nama virtuelno druži dobro je došao!

Edited by NikolaBLACKARROWS, 24 September 2018 - 12:05.

Thanked by 2 Members:
Nyks , Disco Ninja

boden

boden

Gold Member

• BD tim
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5,476 posts
  • 168558 thanks

Pozdrav i tebi Nikola i dobro došao. Po pravilim foruma mi ne dozvoljavamo reklamiranje drugih stranica osim u dogovoru s administracijom pa sam ti uklonio linkove i signaturu. Ako ima zainteresiranih za igranje SCUM-a mogu te kontaktirati na PP.

BUDI HUMAN
Za Laninu životnu bitku!

https://www.budihuma.../lana-jovanovic

Humanitarna fondacija BUDI HUMAN prikuplja novčana sredstva za Lanu Jovanović (2019). Budi human, pomogni i ti.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users