Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Pomoc oko snimanja filmova

TV kablovska softver hardver

• Please log in to reply
5 replies to this topic

voja21

voja21

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 54 posts
  • 952 thanks

Zeleo bih da snimam sadrzaje sa kablovske (moj "pametni" televozor ih kriptuje na disku, pa mogu da ih gledam samo na sopstvenom televizoru). Da li neko moze da me uputi koji je hardver i softver potreban za to? Ima li na forumu neka tema o tome?

Hvala unapred.

Ако неки линк не ради, пошаљите ми поруку. Будите стрпљиви, одговорићу.

gicko

gicko

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 548 posts
  • 28277 thanks

Hdmi capture card koji nevidi hcdp zastitu ezcap287 kinez nije los radi posao i program preko kog se snima.

Pozdrav

Thanked by 1 Member:
voja21

voja21

voja21

Starting Member

• Members
  • PipPip
  • 54 posts
  • 952 thanks

Razumem kako skida igrice, ali mi nije jasno kako bih prosledio signal sa televizora na njega? Preko HDMI?

Pretpostavljam i da uredjaj (zbog zastite autorskih prava bla bla) moze da se nabavi samo u inostranstvu, preko Amazona, Alija...?

Ако неки линк не ради, пошаљите ми поруку. Будите стрпљиви, одговорићу.

gicko

gicko

Advanced Member

• Moderator
  • PipPipPip
  • 548 posts
  • 28277 thanks

on sluzi da snimas signal sa nekog hdmi ulaza dal konzola ili iptv ili kablovski risiver nemoze sa tv direktno ima ga na aliju tacno odakle sam ga ja uzeo ja sam sa njim radio strimove nekih utakmica 1 kamerom i to radi odlicno.

Tobacco Road

Tobacco Road

The Warez GOD

• Tobacco
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 25,526 posts
  • 1484155 thanks
  • Locationscrls

Tema premeštena u odgovarajući podforum.

Kako skinuti nesto sa Balkandownload-a?

www.slideshare.net/bd4yu/kako-skidati-fajlove-sa-balkan-download-a

Kako da pronadjete zeljeni sadrzaj na forumu? 

www.balkandownload.org/topic/40428-kako-pronaci-zeljeni-sadrzaj-na-forumu/

Najmračniji krugovi pakla su rezervisani za one koji u vremenima moralne krize ostanu neutralni i suzdržani -Dante Alighieri

Thanked by 1 Member:
voja21

vladosch

vladosch

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 posts
  • 3328 thanks

Nedavno sam uzeo agptek USB3.0 Video Game Capture koji miče svu hdcp zaštitu do verzije 2.2 što bi trebalo značiti da i 4K signal prolazi. Uglavnom karticu sam našao na ebayu za nekakvih 50 Eura i jedinu manu koju ima je snimak zvuka iz digitalne videoteke koji bi mogao biti i bolji. uskoro ću staviti post na animirani filmove pa će se i kvaliteta vidjeti.

Also tagged with one or more of these keywords: TV, kablovska, softver, hardver

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users