Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Laurelin Paige - Chandler

No replies to this topic

HushHush

HushHush

Newbie

• Members
  • Pip
  • 13 posts
  • 2059 thanks

435.jpg

Laurelin Paige - Chandler

Dobar sam u sali za sastanke ali sam bolji u spavaćoj sobi. Mnogo bolji. Mogu da šarmiram suknju bilo koje žene u bilo kojoj zemlji. Daću joj orgazam pre nego što je stavim u taksi. Ili tri. Ništa više od toga ili bi ona počela da pravi planove za budućnost a ja nisam u tome.
Ili nisam bio do Genevive Fasbender. Ona je prva žena za pet godina sa kojom želim provesti celu noć. I ona je prva žena koja mi je rekla da ja nisam ono što ona želi od ljubavnika, čak ni nakon višestrukog O. ona je pakleno drska I tvrdoglava, i ona ne veruje da je moguće zadovoljiti je.
Ali ja sam za izazov.
I nakon incidenta u ormaru kancelarije mog brata – prljavog, prljavog incidenta – mislim da sam momak za isporuku.
A Genevive Fasbender nikada neće znati šta dolazi.​

PDF
Jezik:SR
Prevod i obrada: SerbianBookClub

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Thanked by 796 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users