Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Pozdrav iz Subotice

1 reply to this topic

nocniportir

nocniportir

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 posts
  • 10 thanks
  • LocationSubotica

Nov sam na forumu...relativno....i cenim da je sjajno mesto da se čovek odvoji od fejsa i sličnih novotarija. Ja kada sam ušao u Internet vode postojali su samo forumi.....to je bilo sjajno vreme, nažalost jako puno foruma je mrtvo ili ugašeno. A mnogo su bolja mesta za druženje od fejsa i ostalog. Sećam se, krenulo je sa myspace-om, gde sam stekao dosta prijatelja i odjednom BUM...fejs...kada sam otvorio nalog nisam mogao nikoga naći...sećam se da sam par ljudi iz Subotice nagovarao da otvore naloge , jednostavno nisam mogao naći nikog iz rodnog grada a da ima fejs...tek poneko nepoznat iz većih gradova...sada....ako nemaš fejs, instagram etc etc nisi  opšte prihvaćen. Forumi su zakon! Ja se tu raspričao o glupostima  a ovo je mesto za upoznavanje, predstavljanje...

Dakle, Robert, 1983 godište, iz Subotice, ne oženjen, bez dece, straight....šta još reći ;)  :coffee: ....ohladila mi se kafa, idem skuvat drugu...

Thanked by 7 Members:
amza , boden , Cr0W , markocim , Disco Ninja , knjige su zakon , Nyks

sgvozdic

sgvozdic

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 posts
  • 4 thanks
Dobrodošao!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users