Jump to content

Dobrodošli na Balkandownload.org
Tražite domaće knjige, exyu magazine, sinhronizirane crtane filmove, PC i ostale igre, strane i domaće filmove, dokumentarce, stranu i domaću muziku, itd. ? Ne morate tražiti dalje jer sve ćete to naći kod nas, uredno postavljeno i spremno za download. Osim toga registracijom možete sudjelovati u raznim postojećim temama na forumu, otvarati nove teme, sudjelovati u chatu i još mnogo toga. Ako već imaš otvoren račun, logiraj se ovde ,a ako želiš saznati zašto smo najbolji otvori novi račun i uverite se sami :)
Photo

Olivera Ćirković

2 replies to this topic

Camel

Camel

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 173 posts
  • 61564 thanks

pin1.jpg

Ja, Pink Panter

Ja, Pink Panter je iskrena ispovest poznate reprezentativke u košarci, Olivere Ćirković, koja je u jednom periodu života krenula stramputicom kriminala. Odležala je 8 dugih godina u najstrožijim grčkim zatvorima, i postala poznata širom evropskih granica kao vođa čuvene kriminalne grupe Pink Panter, i kao jedina žena koja je uspela da pobegne iz jednog od najčuvanijih grčkih zatvora. Ja, Pink Panter je uzbudljivo štivo sa elementima najboljih akcionih filmova i trilera, ali i dubokih psiholoških drama. Napete akcije ove grupe pljačkaša ostavljaju čitaoca bez daha. Ćirkovićeva na veoma dramatičan i uzbudljiv način opisuje sve likove i događaje koje je doživela u svom robijaškom životu, koji ništa manje ne ostavljaju čitaoca i zbunjenim i zapitanim nad najvažnijim stvarima koje čine život i njegovu tamniju stranu.

PDF sr

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you thank this post.

Hidden Content

Thanked by 467 Members:

Robberto

Robberto

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 412 posts
  • 105997 thanks

Ja, Pink Panter

epub, azw3 sr

Hidden Content

Hidden Content

Mrtve linkove prijavite na dugme Report

Thanked by 346 Members:

Robberto

Robberto

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 412 posts
  • 105997 thanks
cqdnsiK.jpg

Ja, Pink Panter 2 - Arhondisa

Nastavak ispovesti košarkašice Olivere Ćirković – iskrena priča o jednoj uspešnoj karijeri koja se neslavno završila. Od reprezentacije do rešetaka.
Njen nadimak je Arhondisa – žena-zmaj.

Svojom prvom knjihom „Ja, Pink Panter: ispovest“ Olivera Ćirković je „zapalila“ region. Otvorila je pitanja koja se u mnogim društvima smatraju tabuom. Kao što je nekada „zakucavala“ poene u košarkaškom obruču, tako je svojom ispovešću uzdrmala javnost, prenula je, „zaljuljala učmalu baru društvene stvarnosti“, kako često zna da kaže.
U iskrenoj zatvorskoj ispovesti bivša košarkaška reprezentativka SFRJ, najbolja strana košarkašica Grčke i famozna liderka misterioznih Pink Pantera podelila je javnost kao što to niko nije učinio u skorije vreme. Svojom ispovešću razdrmala je društvenu hipokriziju, energično i brzo, kako sam ona to ume. Čitaoci su sa lakoćom razumeli njena poimanja pravde i nepravde, morala i nemorala. Jedino ona slobodno govori i o najškakljivijim temama. Kako? Odgovor možete pronaći u drugom delu knjige „Ja, Pink Panter“.
Olivera jasno kaže: „Ova knjiga nije ni hvalisanje, ni pokajanje, ni pravdanje, niti traganje za krivcem. Ona nikako nije promocija kriminala, niti njenih aktera, iako su većina njih moji prijatelji kojih se ne odričem ni danas kada je naše živote razdvojila sudbina. Opisala sam ih sa ljubavlju, jer sam samo nju osećala dok smo bili jedno malo ’umetničko društvo’ koje je prkosilo modernim vremenima i međuljudskim odnosima punim koristoljublja.“

Knjiga je uzbudljivo štivo, pisano sa puno strasti, i čitalac ne primećuje kojom brzinom lista stranice dok žuri ka kraju. A njen kraj je zapravo početak jednog novog života poznate košarkašice i Pink Panterke, kojoj je aktivizam sledeća smernica, a razbijanje predrasuda i malograđanskog licemerja – sledeća utakmica.
Zidine zatvora u kojem je boravila, stražari, cimerke, sabraća u kriminalu, situacije u kojima se nalazila i drame kroz koje je prolazila psihološki su obojeni i opisani sa hirurškom preciznošću.
Otvorenog uma pročitajte ovaj bestseler godine.

azw3, pdf, epub sr

Hidden Content
Hidden Content

Mrtve linkove prijavite na dugme Report

Thanked by 293 Members:

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users